Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 19 évesen érettségivel,...

19 évesen érettségivel, alkalmazott grafikus okj-s vizsgával hol tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

még nem fejeztem be a sulit, de sikerülni fog, nem nagy ördögőség.

ellenben nem tudok tovább tanulni, ennek sajnos meg van az oka. Szüleim 60 évesek elmúltak, a nővéreim (3 van) saját életükkel foglalkoznak, és magamra maradtam teljesen, és megmondta édesanyám, befejezem az iskolát jövőre, dolgoznom kell menni. Igazából nem zavar, ha fizikai munka, és az se, ha nem a szakommal kapcsolatos, nem vagyok finnyás, főleg hogy hallom innen-onnan a kiábrándult emberek véleményét a munkahelyekről.

Tehát szerintetek hol próbálkozzam? Budapest nincs messze, fejér megyei vagyok Bicskétől nem messze, betudok járni mindennap dolgozni.

Valaki tudna segíteni? arra is gondoltam, befejezem a sulit, és inkább dolgozom, mert támogatni is egyre nehezebben tudnak, jó lenne ellátni magam. Diákmunkán voltam, de nem igazán fizetnek meg és azt se kapok, mert a protekciósok előnyt élveznek (régóta dolgoznak ott, bíznak bennük...), inkább főállásban szeretnék dolgozni.


2010. dec. 2. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!