Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sokan váltották át a forintjuk...

Sokan váltották át a forintjukat más pénzre eddig? Jól jártak?

Figyelt kérdés

Mert pl. tegnap az euró 325 is volt, most pedig 315 körül mozog, nekem úgy tűnik ők egy másfél milliós forintátváltásnál egy nap alatt buktak 50e Ft-ot az ügyleten...


Azt nem is számítva, hogy ha bankból vette ki a lekötött betétet, akkor a kamat is ugrott, plussz pénzkivételnek is volt díja, és ha otthon tartja az eurót, akkor az nem is kamatozik...


2012. jan. 6. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Például ezért nem kell bedőlni mindenféle pletykának, és rémhíreket terjeszteni mindenféle banki és államcsődről.
2012. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is, ezért írtam ki a kérdést. Pedig pár napja mennyien voltak még akik írkálták mindenhová, hogy eurót kell venni, dollárt kell venni, a szar forintot eladni! Most meg lapítanak, mert maguknak se akarják bevallani hogy nagy hülyeséget csináltak.
2012. jan. 7. 07:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Megint csak a butaság. Ha valaki átváltja a pénzét akkor nem kell kivennie, elég ha átutalja egy devizaszámlára, így nem valuta vételi-eladási áron kell számolnia, hanem a kedvezőbb deviza árfolyamon. A másik hogy ez a 10 forintos különbség megfelel a Vételi és az eladási ár közötti különbségnek, ha átváltod a pénzed, akkor teljesen természetes hogy azonnali árfolyamveszteséggel kell számolnod. Az már egyéni szociális probléma, hogy valakinek a pénzügyi műveltsége annyi hogy az amerikai filmekben is mindenkinek dollárja van, Európában meg mindenkinek eurója. Érdemes más devizák vásárlását is megfontolni.
2012. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ne aggódj emiatt, Áprilisra úgyis kiderül hogy kinek volt igaza ;-)
2012. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én várom, csak legyél itt te is amikor 290-300 Ft lesz az euró :)
2012. jan. 8. 14:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Na, ma már elérte a 305 Ft-ot is a devizaközépárfolyam
2012. jan. 18. 10:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit akarsz bizonyítani? :)
2012. jan. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt, hogy igazam volt, és még nincs is április.
2012. jan. 21. 08:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan miben volt igazad?
2012. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
"Egyébként meg ne aggódj emiatt, Áprilisra úgyis kiderül hogy kinek volt igaza ;-)"
2012. jan. 21. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!