Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik 30-as éveikben váltottak...

Akik 30-as éveikben váltottak új szakmát, vagy esetleg akkor kezdtek valami új szakmát tanulni, mi volt az és sikerült az "új élet"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék valamit tanulni, most nincs munkám, de nem tudom mit kéne. A régi szakmámba nem szeretnék visszamenni.
2012. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem 30 vagyok,de mire vegzek annyi leszek. 24 eves vagyok es orvosira megyek, raadasul kulfoldon, igy meg nehezebb, na es meg no is vagyok, szoval majdnem feler azzal, mintha 30evesen kezdenek, ha vegul nem a fogorvosit valasztom,akkor akar 32-35is lehetek mire vegzek itt. Majd kiderul sikerul e, mindenestre ugy alakitom,hogy sikeruljon. Te mit szeretnel tanulni?
2012. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is most kezdek majd újra... :D


31/F


Sosem késő - végül is miért lenne késő? kimaradt 10év, 10év az semmi... 35 évesen még mindig nem késő boldognak lenni.


(Amúgy az átlaghoz képest messze nem vagyok lúzer: 2 diploma, normális munkahely, jó fizetés - de az ambícióim nem teljesülnek... :( - nekem ui. harmadlagos dolog csak a fizetés kérdése...


Sosem érdekelt a pénz... :-/

2012. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van itt olyan valaki, aki 35-40 éves korában szakmát váltott, teljesen mást kezdett csinálni mint addig?


Ez az én kérdésem, olvasd el a válaszokat.

2012. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!