Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Oriflame vagy Avon tanácsadónő...

Oriflame vagy Avon tanácsadónő szeretnék lenni, de nemtudom melyikkel járnék jobban pénzügyileg, szerintetek?

Figyelt kérdés
eddig elég megosztott véleményeket olvastam.
2012. jan. 6. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én anno amikor elkezdtem egyszerre írtam alá mindkettőnél a "szerződést". Fél évig ment párhuzamosan, amíg az Avonnál leadtam 20.000 Ft-os megrendelést, Oriflame-nél kb 5-7 ezret sikerült havi szinten. Azt otthagytam, mai napig Avon-ozok. Nálunk nagyobb a kereset az Avon-ra.
2012. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, én is úgy vettem észre h az Avon felkapottabb, annak ellenére h az Oriflame minőségibb és természetes alapanyagokból készült termékeket adnak ki.Akkor lehet az Avon mellet döntök. Csak az a baj h elég sok avon tanácsadó nő van a környezetembe:/
2012. jan. 6. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nálam is sok volt, de egy kis trükkel el tudod csábítani őket. :)

Én azt csináltam, hogy amikor voltak szépségápolási termékek( szempillaspirál, szájfény, testápoló, stb.) akciósak, belerendeltem magamnak többet, annyit, ami belefért a bónuszomba. Aztán aki rendelt x összegért, annak adtam mellé egy kis ajándékot. Igaz, én kiraktam zöldségesbe, közértbe egy papírt, elérhetőségemmel, és ha most rendelsz 5000 Ft-ért egy meglepetés ajándékot kapsz. Aztán hajtotta őket a kíváncsiság. Emellett névnapra is kaptak valamit, esetleg nagyobb ünnepekre, pl. karácsony. Ezt a szokásom a mai napig megtartom, és az én környezetemben azóta 2 ember abbahagyta, mert nem érte meg neki.

Ha Avon mellett döntesz, próbáld ki ezeket az apróságokat. Minimális befektetés, ami a több 10ezres megrendelések után többszörösében megtérül. :)

2012. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint az Oriflame nagyobb árengedményt ad a tanácsadóinak, de mind hiába, ha a vásárlók inkább Avont vesznek.
2012. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nánai-Hutton Alexand válasza:

Tudomáson szerint arra szoktuk mondani hogy jobb pénzügyileg, ha többet tudsz keresni vele.

Íme az összehasonlítás:

Oriflame: 30% mindenkori kedvezmény, attól függetlenül hogy milyen összegben rendelsz.Nem veszíted el a kedvezményed ha nem rendelsz minden katalógusban. Amikor csatlakozol, van számos program, ami közül az egyik a START program amiben 6 külön lépést ha teljesítesz (6 katalógus perióduson át) akkor minimum 35.000 Ft értékű ajándékokra teszel szert.Mindegyik lépésnek megvan saját ajándéka.Emellett, ha többet szeretnél, megteheted, azaz csatlakozhatnak hozzád is mások. Ez opcionális természetesen, de megadják a lehetőséget. Van egy egyszeri éves regisztrációs díj ami 999 Ft és kapsz érte egy kezdőcsomagot is, első rendelésednél kapod és akkor számlázzák is.

Avon tanácsadónő:

5000 Ft-tól 15% kedvezmény (ez allatt semmi)

15.000 Ft-tól 20% kedvezmény

25.000 Ft felett 25%

50.000 Ft felett és ha az előző 3 egymást követő kampányban 25%-ra voltál jogosult akkor megkapod a 35% kedvezményt

Ha viszont kihagysz egy kampányt például, akkor visszaesel a legelejére.


Mint síma tanácsadónő csak az árengedményre tehetsz szert.

Lehetsz koordinátor is, de akkor a csapatépítés nem opcionális.


Én csináltam anno mindkettőt.Most csak az Oriflame-et és nagyon meg vagyok elégedve, mint kereset, mint termékek minősege szempontból.

2012. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az Avonnál is megvan 2011. január 1. óta a 6 kampányos program.

De igazából mindenkinek szív joga eldönteni, melyiket akarja.

Az Oriflame-nél hiába van fix engedmény, ha nem keresik a termékeket.

2012. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Szia!


Igaz, hogy mindenkinek szíve joga eldönteni, de én is az Oriflame mellett állok. Az egyik válaszoló nagyon szépen leírta, hogy miért éri meg jobban, mint az Avon. Én csak október óta csinálom és már 9%-os szinten vagyok. :) A lehetőség sokkal több, a pénzről nem is beszélve. Már ezzel a szinttel katalógusonként (3 hetente) 13ezer ft-ot kereshetsz. A direktori cím sem elérhetetlen, a határ pedig a csillagos ég.. :) A termékek szuperek, csak ajánlani lehet őket. Ha szükséged van tanácsadóra vagy segítségre küldj privátot! Segítek a hálózatépítésben is, meg tudok válaszolni bármilyen kérdésedre. :)

2012. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia!

Anno én is foglalkoztam az Oriflame-el. Az elején felkapottabb volt rá a kereslet az ismerőseim körében, mára lekopott, alig van rendelés és nem éri meg. :-( Viszont már majdnem 1 éve AVON koordinátor vagyok, szerintem megéri és imádom! Nem számít, hogy sok ismerősöd foglalkozik ezzel, ha te vagy a szimpatikusabb vagy több dolgot árulsz el a dolgokról. Vannak olyan lépések amikkel sok vevőt tudsz magadhoz csábítani. Ha érdekel és szeretnék csatlakozni szívesen segítek Neked bármiben! :-)

2012. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Választottad valamelyiket? Tapasztalatok?
2012. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 oritomika válasza:

Ezen az űrlapon tudsz jelentkezni az Oriflame-hez, ahol kapsz tajékoztatást az 5 kereseti lehetőségről amit a cég kínál ;)


(a linket másnak is ajánlom)


[link]

2013. jan. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!