Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S Az Avon oldalán ha...

S. O. S Az Avon oldalán ha regisztrálok mint avon tanácsadónő akkor kell majd valakivel személyesen beszélnem?

Figyelt kérdés

Avon tn szeretnék lenni de még nem töltöttem be a 18-at és nincs tn ismerősöm aki beléptetne így néztem a honlapját és láttam hogy ott is lehet regisztrálni.

Ez ugy működik hogy megadom az adataimat és akkor felhivnak kérnek találkozásra időpontot és megbeszéljük vagy egyáltalán muszáj találkozni valakivel az AVONból?

Anyukám nevére szeretnék regisztrálni, de még ezekkel nem vagyok tisztába.

és ha majd regisztrálva vagyok akkor hogyan fogok majd rendelni termékeket? az avon oldaláról vagy honnan?

ezeket jo lenne tisztázni mielőtt lépek az ügyben


2010. okt. 10. 20:23
 1/3 anonim válasza:
Én olyan 8 évvel ezelőtt regisztráltam. Kaptunk postán ilyen kis kérdőívet, hogy érdekelnek-e az avonos termékek, meg szeretnék-e így pénzt keresni. Aztán visszaküldtem a saját nevemmel (14 voltam). Pár napra rá, eljött hozzánk egy koordinátor, és elmesélte, hogy mivel jár ez a munka, elmondta mit hogy kell csinálni. Ha jelentkezel neked is lesz majd egy koordinátorod, bármilyen kérdésed van, hozzá nyugodtan fordulhatsz majd. Lehet rendelni interneten, postán keresztül vagy telefonon. Gondolom majd ad pár katalógust, amiket jó ha áttanulmányozol, hogy tudd őket ajánlani másoknak. Ha csak magadnak szeretnél rendelni akkor mond el neki ezt is. Mivel még nem vagy 18 így anyukád nevére tudsz regisztrálni. Nem muszáj mindig rendelni, viszont a regisztráció sohasem szűnik meg, de ezért fizetni sem kell. Szóval ha úgy gondolod, hogy nem akarsz már rendelni, és abbahagyod 1 évre akkor 1 év múlva ha még emlékszel a tanácsadónői számodra, akkor rendelhetsz megint :D
2010. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!

tényleg sokat segítettél..:D

2010. okt. 11. 16:04
 3/3 anonim válasza:

szia!

megoldódott a problémád?én tudok neked segíteni mindenben!ha kell még segítség írj privi üziben!

2011. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!