Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan lehet aránylag olcsón...

Honnan lehet aránylag olcsón márkás ruhákat rendelni külföldről vagy akár belföldről amit itthon tovább tudnék értékesíteni? Redial, Mayo chix, Amnesia, My77 érdekel leginkább vagy bármi ami nekem is megérné és jó üzletet tudnék belőle csinálni.

Figyelt kérdés
A Vaterán is sok ilyen eladó van, az érdekelne, hogy honnan szerzik be a termékeket?
2012. jan. 8. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az olcsó adidas meg hasonló hamisítványokat Ukrajnából meg Szerbiából csempészik.

A vaterás eladók legtöbbje az eBay-en szerzi be az árjuát, mert ott sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni mint belföldön.

2012. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jan. 8. 19:06
 3/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne :) Rengetegen árulnak vaterán is ,van aki potom összegekért,így gondolom az is elég olcsó lehet amennyiért beszerzi!Viszont ebayen sehol nem találok olyat hogy pl my77-es ruhát árulnának,tehát továbbra is megfejtetlen a kérdés hogy honnan hozzák be ennyire olcsón..
2012. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen,Én sem találok...
2012. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szabadkai piac tömve van olcsó, márkás ruhákkal.


Néztem kint öveket. 1.000-1.5000ért lehet kapni márkás öveket. A vaterán 2.500-3.000-et is elkérnek érte.

2012. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MY77-et ne keress külföldön, magyar márka, magyar tervező hölgytől. Úgy tudom a Mayo is magyar...
2012. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andii1 válasza:
MY77 -es ruha tervező csajszi a barátnőm :) és igen magyar országi..
2013. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor kedves utolsó!Kérlek mondd meg a barátnődnek hogy kicsit elszálltak az árakkal :(


Imádom a márkáját de 10ezerért nem fogok 1 polot venni :(

Annyiért 3 koppincsot veszek!

Köszönöm!

2014. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!