Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Redial, Mayo, Amnesia stb....

Redial, Mayo, Amnesia stb. ruhákból léteznek hamisítványok?

Figyelt kérdés
Mondjuk valamelyik piacon. Józsefvárosin nem láttam ilyeneket. Miért nincs ezekből?
2010. nov. 12. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
mayo hamisitványt én már láttam!!!Többit nem tudom...
2010. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
jézusom, azt hittem, hogy gagyit nem hamisítanak:D
2010. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem hogy pl egy 15 ezer forintos Mayo Chix-es kabát ,,gagyi" lenne.

Inkább az a pénz kidobás amikor valaki megvesz egy 30-40 ezer forintos kabátot.Ugyanoda mész vele.

És egyébként az ázsiából szállítják az árut a westendbe és az arénába is. csak ott 4-szer olyan drágán eladják....


A kérdezőnek : sajnos nem hiszem hogy ezeket a márkákat tömegszámbanhamisítanáák. Várj meg egy két akciót és akkor olcsóbbak (=

2010. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, manapság a leggagyibb kabátok kezdődnek 15-nél.
2010. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert minek hamisítana valaki egy magyar márkát? Kínaiak azt se tudják, hogy ez mi.

És ráadásl egyetértek az egyik előttem szólóval is, ezek nem minőségi márkák, nem azért veszik őket, mert jobb minőségűek, hanem mert talán jó a marketingjük, nem tudom, de nagyon sz@rok alapból, senkinek nem érné meg hamisítani.

2010. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a "márkák" mindenképp a gagyi kategóriába sorolandók.. De kérdésedre felelvén, könnyen lehet hogy már ezeket is hamisítják, bár nem vagyok meggyőződve arról hogy egy effajta márka hamisítványa sokkal rosszabb minőségű lenne mint az eredeti, vagy éppenséggel az eredeti jobb lenne mint a hamisítvány.
2010. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!