Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyet lehet csinálni?! Távfűté...

Ilyet lehet csinálni?! Távfűtéses házban lakunk immár 12 éve. Eddig is csapnivaló volt a Dalkia Zrt. (távfűtés üzemeltetője) hozzáállása lakóközösségünkhöz.

Figyelt kérdés
A mai lakógyűlésen a Dalkia bejelentette, hogy 2 éve elfelejtettek nálunk árat emelni, ezért jövő hónaptól 42 %-os áremelést hajtanak végre. A házban sok nyugdíjas lakik, akik azt mondták, inkább vágják le a radiátorukat, mert a másfélszeres összeget már nem győzik fizetni - mellesleg megjegyzem, mi mindketten keresünk, és nekünk is nehezünkre esik egy 50m2-es lakás fűtésére télen-nyáron havi 30 ezret fizetni.

2012. jan. 10. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem semmi. Én egy 120 m2-es házra nem fizetek ennyit, pedig a drága gázzal fűtök.

Talán a fogyasztóvédelemhez lehetne fordulni. Vagy nincs más fűtési alternatíva, amibe érdemesebb időt, pénzt, és energiát beleölni?

2012. jan. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha éjszakai árammal fűtenél akkor is kevesebbre jössz ki vagy legalább nyáron nem kell fizetni. Ingyen szerelik az órát nekem azt mondták.
2012. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!