Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak internetes munkák terén? Mi kamu és mi nem?

Figyelt kérdés
Nem megélni akarok belőle, csak fizetéskiegészítésképp gondoltam, hogy kipróbálom, de több helyen hallottam, hogy vigyázni kell. Ezért érdeklődöm.
2012. jan. 15. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak olyan munkaadóval tárgyal, aki

– nem kér előre semmilyen címen pénzt;

– van telephelye, elérhetősége, megnevezett és elérhető kontakt személyek;

– munkaszerződést köt veled;

– bejelent;

– a bérezés teljesen egyértelmű, világos, nincsenek benne csapdák.

2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munkaszerződésre, bejelentésre nincs szükség, egy cég foglalkoztathat vállalkozóként is vagy megbízási szerződéssel (általában ez a gyakori netes munkáknál.)


Ami gyanús lehet még (azon kívül, hogy előre kér pénzt), az az, ha a munkát nem köti semmilyen végzettséghez, képességhez, tehát bárki elvállalhatja, általában korlátlan számban. Lehet, hogy az elején még nem kérnek előre pénzt, de később valószínűleg fognak.

2012. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz semmihez, ne várd, hogy majd pénzt fogsz keresni. Ilyesmit csak 100.000 emberből egy tud összehozni magának, na, meg azok, akik beleszületnek egy gazdag családba.
2012. jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mmint nem arra céloztam, h te konkrétan nem értesz semmihez, hanem amit előttem is írtak, hogy csak akkor vedd komolyan a távmunkát, ha valamilyen szaktudáshoz kötik és te rendelkezel is ezzel a tudással.
2012. jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!