Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a careerjet.hu...

Próbáltátok már a careerjet.hu álláshirdető oldalt? Szerintem kamu.

Figyelt kérdés

Az állások 90% u.azzal a szöveggel és email címmel van meghirdetve, semmi kritérium:


"ha

- megbízhatóság

- terhelhetőség

- lendületesség

- csapatszellem


jellemzi Önt, várjuk szakmai önéletrajzát és motivációs levelét!


Jelentkezés: infieldfly44@gmail.com


Sikeres felvétel esetén emailben értesítjük!"


Kamu lenne az egész oldal? Elvétve található rendes hirdetés is..


2011. nov. 29. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha van rajta pár normális, de pl. a Profession jónak számít, mégis vannak Zepteres-egyéb kamu baromságok.


Az Expressz pedig a Careerjetnél is gázabb, de találtam rajta normális állást ahol próbanapon is voltam, csak sajnos nem vettek fel.

2011. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a Careerjet-t, mert rengeteg hirdetés van rajta: - szinte valamennyi fontos portál az országban. Idegesítene mindegyikhez külön-külön beregisztrálni, Careerjet-tel "házhoz jön" minden. Ezenkívül átjárhatók az oldalaik: külföldön is könnyű állást keresni. Én is és az unokatesóm is így találtunk állást.
2011. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!