Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FONTOS! Az igaz, hogy megszűnt...

S_Tamás kérdése:

FONTOS! Az igaz, hogy megszűnt a rehabilitációs járulék? Mert ha a rokkant nyugdíjat is megszüntették és ezt is, akkor mit fognak adni? Hogyan tovább ezután?

Figyelt kérdés
47 éves, 67%-os rokkant nyugdíjas ember vagyok. Mivel január 1-től megszüntették a rokkant nyugdíjat, ezért muszáj voltam rehabilitációs járulékot igényelni! 1 hónapig jártam intézkedni ez ügyben, azonban most kaptam az értesítést, hogy a rehabilitációs j. megszűnt, nem sokára küldik a határozatokat. Így most mennem kellesz dolgozni, holott rokkantságom miatt ez lehetetlen?! Vagy így akarják szivatni az embereket???
2012. jan. 18. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A rokkant nyugdíj helyett rokkantsági ellátás lesz.

Rehabilitációs járadék helyett rehabilitációs ellátás.

2012. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző jól mondja, csak a neve változott meg, nem veszik el csak úgy, aki egyszer már megkapta. Maximum lehet, hogy behívják egy felülvizsgálatra, ahol újra felülvizsgálják az állapotát, de ez sem biztos, hogy mostanában lesz.
2012. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!