Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltem egy bélyeggyűjtemény...

Örököltem egy bélyeggyűjteményt, hol tudnám Debrecen közelében felbecsültetni?

Figyelt kérdés
Örököltem 3 albumnyi bélyeg gyüjteményt. Komplett ívek vannak benne olimpiákról,sportolókról, mindenről,rengeteg országból. elég régiek vannak 100-150évesek is. Nagyon szépek, de szükségem lenen a pénzre, és ha akadna egy két értékesebb darab közte szivesen megválnék tőle. Mivel én nem értek az ilyen régiségekhez, így ne mtudom felbecsülni az értéküket. Debrecen közelében hol tudnám ezt megtenni?
2012. jan. 20. 12:08
 1/2 A kérdező kommentje:
esetleg van valami oldal, ahol a ritka darabok képileg meg vannak jelenítve? talán betudnék azonosítani egy-kettőt..
2012. jan. 20. 12:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából ez a felbecsültetés elég problémás, ha van köztük egy értékesebb, akkor talán mondanak rá egy elfogadhatónak tűnő összeget. De valószínű, hogy még azt sem.


Ha sportolók vannak benne, akkor 1924 - es lehet a legrégebbi.

A magyarok közül nézd meg, hogy ez:

[link]

benne van - e? Ha igen, akkor reménykedhetsz. Ezt a kereskedő is meg fogja kérdezni és ha nincs, akkor nem nagyon fog törődni a dologgal.

2012. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!