Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lesz államcsőd? Hogyhogy most...

Lesz államcsőd? Hogyhogy most lejjebb ment a forint meddig megy még lejjebb szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
14%
amíg Orbán el huz a pi...be addig szar lesz ...
2012. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A forint nem ment lejjebb, pont hogy erősödött.
2012. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a Kossuth rádióban egyfolytában azt mondják az elemzők, hogy nagyon nagy a baj szóval bekövetkezhet a csőd is. Meg gazdasági honlapok pl.: napigazdasag, portfolio is azt mondjak 2012 nagyon kemény év lesz
2012. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én korábban vettem valutát. Lehet, hogy rövidtávon bukok vele, de ha meg is kapjuk a hitelt az IMF-től, 1 év múlva ugyanitt fogunk tartani. Sőt... :(
2012. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem a hiteleken kell élősködnünk...ez olyan mintha munka helyett folyamatosan uzsorakölcsönt vennél fel.
2012. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mikor vettél valutát? Ja a kérdést elirtam az euróra értettem.én most vettem 306ért.320hoz viszonyitva értettem hogy lejebb ment.naz jart jól aki júniusban vett 270ért.egy keveset vettem akkor is de nem sokat.most ha lemenne megjobban mindent átváltanék de vajon lemegy?
2012. jan. 22. 17:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Így van. Nem hitelből kellene, de az a baj, hogy nem tudnak mit csinálni. El van b@szva az egész. Látjátok, mennyi válságadót vetettek ki, és mégis mekkora volt a hiány. Ha nem kapjuk meg a hitelt, biztos az államcsőd. Ha megkapjuk akkor is, de csak később. (1-2 év)

A IMF diktál majd, és garanciaként olyan megszorításokat fognak követelni, hogy elkezdődnek majd a tüntetések lázongások. :(


Az biztos, hogy márc. 15-én nagy balhé lesz. De lehet, hogy nem is kell addig várni. :(


Már nem tartom hülyeségnek a tartós élelmiszerek beszerzését nagy tételben. Már aki megteheti. Az árak így is, úgy is emelkedni fognak, és az étel sem megy kárba. :)

2012. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2-3 hónapja vettem dollárt.

1 hónapja pedig norvég koronát.


Valószínű, hogy rövidtávon bukok vele, hosszútávon viszont nem. Úgy gondoltam, hogy inkább bukok vele x összeget, de ha sz@r csapódik a ventilátorba, akkor legalább nem biztos, hogy rögtön éhen döglök, vagy vasvillával kell harcolnom a kajáért. :D

2012. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet mit csinálni,csak épp senki se akarja. Például, az élősködőktől megvonni minden támogatást. Az államadósság ebből csak 4-szer, 5-ször térülne meg, és ez még egy NAGYON óvatos becslés volt...
2012. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én inkább más valutát néztem volna a helyedben, mert ha neaggyisten' felbomlana az euróövezet, elég bukta lesz.
2012. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!