Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen jogaim vannak egy...

Milyen jogaim vannak egy albérletben a főbérlővel szemben ha az nem ad albérleti szerződést?

Figyelt kérdés

A lényege annyi hogy a főbérlőm nem akar albérleti szerződést írni. Többszöri megkeresésre sem akart. Válaszként annyit kaptunk " Hogyha nem tetszik el lehet költözni" Most azzal fenyegetett meg hogy 8 napunk van kiköltözni. A kérdésem végül is az lenne hogy tehet-e ilyet ha pedig igen akkor hogyan védekezhetnék ellene?

Előre is köszönöm


2012. jan. 23. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs papír nem sokmindent tehetsz. de javaslom költözz el onnét minél hamarabb, mert ez már csak rosszabb lesz ha már alapból így kezdődik... nem?
2012. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mit akarsz. Én egy percig nem maradnék ott, ahol utál a tulaj.
2012. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
8 nap semmire se elég főleg nem albérlet keresésre meg költözésre főleg a hó vége felé. A kérdés annyiból állt hogy ő megteheti ezt hogy hiába nincs szerződésünk úgy mond kirak az utcára?
2012. jan. 23. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Hisz szerződésetek sincs.

Cucc utcára kiszór és zárcsere ti meg nézhettek...

2012. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 23. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Viszont mivel nincs szerződés, és így viselkedik veled (veletek) mit tud csinálni ha nem fizeted ki neki az utolsó lakbért és rezsi költségeket???

Én biztos, hogy megszívatnám, ha nem tetszik neki a legális út.

2012. jan. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!