Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláshoz mindig kérnek lakásbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláshoz mindig kérnek lakásbérleti szerződést és tulajdoni lapot az utolsó közös lakcímről? Minek az? Mi amíg együtt voltunk albérletben laktunk, de nem voltunk egy helyre bejelentkezve így nem is laktunk együtt hivatalosan.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
lakásbérleti szerződést nem kérnek,tulajdoni lapot meg értelemszerűen csak tulajdonról.
2010. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tölünk semmit nem kértek, be kellett írni hogy hol laktunk közösen utoljára, és leírni hogyan mentünk külön. pl mi a szüleimnél laktunk és leírtuk hogy az ex kiköltözött, és elosztottuk az ingóságokat. Volt közös ingatlanunk, de nem laktunk még benne, az külön pont volt,de oda sem kellett vinni papírt mert leírtunk mindent amiben megegyeztünk.
2010. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem értem az egészet,de az idézésembe mégis az van,hogy ezeket vigyem magammal.Kötelezhetek én arra egy főbérlőt ,hogy tulajdoni lapját adja a kezembe?Szerintem nem.
2010. febr. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!