Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befektetési arany vásárlásakor...

Befektetési arany vásárlásakor kapok hozzá LBMA tanúsítványt?

Figyelt kérdés
Vagy ez attól függ, hogy hol veszem? És mindenképp csak olyat vennék, amely gyártó az LBMA listán szerepel!
2012. jan. 28. 08:04
 1/2 PĂŠterK válasza:
Én nem kaptam külön papírt hozzá, de a kártyán (pl Karatbars) ill. a borítás alatt (Argor) fel volt tüntetve hogy LBMA tag a gyártó, de biztosan csak az interneten a gyártók listáját elleőrizve tudtam meggyőződni róla. A lényeg hogy csak minősített befektetési aranyat vegyél, mert pl 10 év múlva ha megszűnne a cég ahol visszváltanád akkor bárhol visszaveszik.
2012. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PĂŠterK válasza:
ɉn nem kaptam külön papí­rt hozzá, de a kártyán (pl Karatbars) ill. a borí­tás alatt (Argor) fel volt tüntetve hogy LBMA tag a gyártó, de biztosan csak az interneten a gyártók listáját ellenő‘rizve tudtam meggyő‘ző‘dni róla. A lényeg hogy csak minősí­tett befektetési aranyat vegyél, mert pl 10 év múlva ha megszűnne a cég ahol visszaváltanád akkor bárhol visszaveszik.
2012. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!