Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en amit Honkongi árus...

Ebay-en amit Honkongi árus árul, gyanúsan olcsón az hamis?

Figyelt kérdés

Szabad hamisat árulni Ebayen? Erről a fülesről lenne szó: [link]


Itthon 15-18eFt


2012. jan. 29. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen,tuti hamis,de lehet árulnia,mert magát a márkát nem reklámozza úgy mintha eredeti lenne.

Érdemes minden apróbb betűs részt is elolvasni.Pl: írja,hogyha postai úton elveszne,akkor sajnálják,de nem fizetik vissza a teles árat.

Nem rossz ár érte szerintem,de van amikor zsákbamacskát veszel..Ezt is kalkuláld bele.

2012. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy hamis. Esetleg a gyárban dolgozik, és valahogyan zsebre tette :)


Neki így megéri, hiszen 0-hoz képest is több pénzt szerzett, meg pozitív értékelést, az meg ilyen témában mindig jól jön...


Paypal-on nézd meg a biztosítékokat, ha gáz lenne, ő tőlük vissza tudod szerezni a pénzt :)

2012. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Brand new item came with bulk pack, earphone only.

Sorry, We MERELY sell 100% genuine items.

think it is too expensive, becos it launched for over 5 years. Our is factory surplus.


Ez mit takar? Garantáltan eredeti, csak doboza nincs? Mert akkor lehet hogy a zsebbe tette dolog...

2012. jan. 29. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem zsebre tett dolgok, Hong-Kongban minden olcsó, ők közvetlen a gyártól kapják és nem megy végig 8-10 kézen még elér a fogyasztóhoz.
2012. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor doboz nélkül, de eredetit fogok kapni? Ezt garantálja az ebay? Ez már nekem a túl szép hogy igaz legyen kategória.
2012. jan. 29. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Már miért garantálna bármit is az eBay? Nem ő az eladó, ő csak a "közvetítő", az eladóval beszéldd meg hogy valódi-e, de feltételezem hogy nagy valószínűséggel az.
2012. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
...viszont vámot biztosan kell rá itthon majd fizetned (talán áfa-t is, de most nem vagyok tisztában a jogszabályokkal).
2012. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Biztos, hogy nem kell vámot és semmi más plusz költséget fizetned ilyen alacsony értéknél. Előfordul, hogy jobbat kapsz, mint az eredeti. Mivel olcsó megéri kísérletezni, tényleg kincsekre lehet lelni, ezt tapasztalatból mondom. Az eladó nagyon magas pozitív értékeléssel rendelkezik, nem fog átverni.
2012. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
99%-on feletti az értékelése, de honkongi, és olcsó. Irtam neki hogy eredeti-e, és ha erre azt mondja hogy igen, akkor köteles eredetit küldeni?
2012. jan. 29. 22:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne lovagolj már annyit ezen az eredeti témán :D Mégis milyen másmilyet küldene? Milyen az eredeti? Egy fehér műanyag gagyi. Milyen a hamisítvány? Ugyanolyan. Akkor meg nem tökmindegy? Úgysem fogod tudni (te és más sem) megkülönböztetni, már ne haragudj. Gondolom olyat küld majd mint ami a képen van és valahol szépen rajta van hogy JBL "überkirályság" típus iKütyühöz.
2012. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!