Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltek nekem egy asztali...

Rendeltek nekem egy asztali számítógépet (fizetve van már). Ha esetleg nem tudná senki sem átvenni akkor leadják a helyi postán?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 15:48
 1/8 anonim válasza:

Attól függ, hogy a Posta kézbesíti vagy futár. Ha a posta, és nincs otthon senki, akkor bedob egy értesítőt, és a postán tudod átvenni, amihez vidd magaddal a személyit, lakcímkártyát (ha a te neved lesz a címzett).


Ha futár viszi, akkor nem tudom.

2012. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem. Azt nem tudom, hogy futárraljön e. Viszont ha beadják a postára akkor kiskorú is átveheti ugye?
2012. febr. 3. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Postás értesítőt hagy, a futár meg telefonon lecsesz ha nem talál otthon. Inkább szólj előre hogy nem leszel otthon és máskor vigyék, vagy oda vigyék ahol vagy.
2012. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb esetben ilyen nagy dolgokat futár visz.
2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utánanéztem: standard postai csomagként előre utalás után. Akkor legrosszabb esetben a postán lesz...
2012. febr. 3. 16:37
 6/8 anonim válasza:

Igen, akkor ez a posta! Bedob egy értesítőt, és kész.

Ha a te nevedre van címezve a csomag, akkor természetesen átveheted a postán. Ha mondjuk anyukád nevére van címezve, akkor neki kell bemenni, és mindneképpen kérik a lakcímkártyát meg személyit.



A 3. válaszolónak: A posta akár 30kg csomagot is szállít, én múlthéten kaptam egy közel 17kilós csomagú babakocsit! :-)


Szép estét!

2012. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja, első voltam.
2012. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Szép estét.

2012. febr. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!