Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam a pláza wc-ben egy...

Találtam a pláza wc-ben egy arany gyűrűt. Beadhatom az ékszerészhez? 6500Ft/g-ért vásárolja fel.

Figyelt kérdés
Csak annyi, hogy nem vagyok még 18 :S Tudom, hogy kéri a személyit, az van. 15 vagyok, anyukámat nem szeretném ha megtudná mert akkor biztos elvenné a pénzt.
2012. febr. 4. 21:03
1 2
 1/15 Darkkingdom válasza:
kérj meg egy időssebb ismerősödet hogy vigye be neked.... és adj neki pénzt érte valmaennyit 2-3 ezret
2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérj meg! Ha pesti vagy én szívesen beviszem veled.
2012. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"szívesen beviszem veled" :D hát ez jó...
2012. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy buncselekmenyt kovetsz el ha eladod?
2012. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam. De miért? :o
2012. febr. 4. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Orvgazdaság.
2012. febr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért illegális, mert nem a sajátodat adod el. Talált tárgyat le kell adni (fogalmam sincs hol, én sem adnám le -).


Ebben a formában úgy néz ki a dolog, mintha loptad volna (illetve ha el lehetne így adni, hogy "találtam", akkor ugye a lopott cuccokat könnyebben lehetne elpasszolni).

2012. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ha azt mondom, hogy az enyém? Vagy pedig nem mondok semmit.
2012. febr. 5. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy lebukhatsz vele, hanem az, hogy bűncselekmény.
2012. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 yuda ***** válasza:

Nyílvános wc-ben talált név nélküli gyűrű megtartása miért lenne bűncselekmény? Hol élsz te akárki válaszoló? Miért hozod a frászt másra?

Ha leadta volna mondjuk a biztonsági őrnek, nagy eséllyel eltette volna magának. Szerintem. . . .

Ő találta, övé!

Azt mondanám, hogy akárki felnőttel menj el és add el zálogházba. Csak van felnőtt ismerősöd, barátod, ha 15 éves vagy?

Másik lehetőség, hogy tudd: arany ára megy felfelé. Jó befektetés, ha megtartod és később adod el.

2012. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!