Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam a pláza wc-ben egy...

Találtam a pláza wc-ben egy arany gyűrűt. Beadhatom az ékszerészhez? 6500Ft/g-ért vásárolja fel.

Figyelt kérdés
Csak annyi, hogy nem vagyok még 18 :S Tudom, hogy kéri a személyit, az van. 15 vagyok, anyukámat nem szeretném ha megtudná mert akkor biztos elvenné a pénzt.
2012. febr. 4. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a biztonsági őr nagy valószínűséggel eltette volna magának? Képzed, nem mindenki születik gerinc nélkül. Én eddig 2 mobiltelefont adtam vissza a tulajdonosának. Visszaadtam volna egy harmadikat is, de azt nem kereste. Egy arany karikagyűrű nem papírpénz amiről beazonosíthatatlan hogy kié volt. Nem mennek az emberek találomra a plázába hogy lenyúlják a talált tárgyak osztályáról a nem keresett karikagyűrűket.
2012. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül persze a talált pénzre is ez vonatkozik, csak azt sokan veszítenek el, és nem kezdik el keresni annyira.
2012. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
illetve nem nem kereste, hanem nem kellett neki. Elég tropa volt szegény, a hóból ástam elő, bár még működött... :)
2012. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a buszon kiesett a zsebemből a pénztárcám, egy öreg nénike leadta a buszsofőrnek, aki leadta a helyi BKV irodában, onnan átszállították az Akácfa utcai központi BKV irodába.


Forintra pontosan benne volt minden.


Szóval nem mindenki lop zsigerből...

2012. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer találták meg a diákigazolványomat, és egyszer házhoz is hozták. Mikor kisgyerek voltam, a három gengszter srác a szomszéd házból megtalálta az elhagyott bringámat és visszahozták. Egy eladó az Auchanban egyszer 2000-es helyett 10000-ből adott vissza, és nem vette volna észre ha nem szólok. Anyámnak is megtalálták egyszer a telefonját. De kétségtelenül a legjobb sztori az volt, amikor egyik barátnőmmel jöttünk haza a színházból, és az egyik buszmegállóban találtunk egy... na de ez már ilyen VIP történet... :)
2012. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!