Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Dijbeszedő Holding (Viz...

A Dijbeszedő Holding (Viz csekk) mennyi idő után küld felszólitást hogy elmaradásunk van? Vagy m lehet a levélben amit kaptunk?

Figyelt kérdés
1 csekkünk nincs befizetve,a januári határidős. S most jött egy levél amit én mint albérlő nem vehettem át. S a postán se vehetem át,mert ugye nem vagyok a rokona... Pedg be vagyunk ide jelentkezve de mégse.. Nem értem én ezt.
2012. febr. 6. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok hogy van, nálunk 2 havonta van leolvasás. A januári még én sem fizettem be, ergo.. a márciusi számlában lesz olyan, hogy jelzik az elmaradást.

És ajánlott levél jött tőlük? Biztos, hogy tőlük? Csak kicsit furcsállom, mert már 5 éve itt lakunk, előfordult olyan is, hogy már a 2. csekkel is csúszóban voltam, de még nem küldtek ajánlott levelet.


A mérőórák nincsenek a neveden? Mért nem? Ezeket a szerződés megkötése után rögtön meg kéne csinálni. Éppen azért, hogy az ilyen eseteket, ill. a kiköltözéskori elszámolási vitákat elkerüljed.

Ha be vagy jelentkezve, akkor biztos van szerződésed. Én azt tanácsolom, hogy fogjad meg a szerződést és menjél be hozzájuk, és beszéld meg a dolgot velük.

2012. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálunk is 2havonta van leolvasás. Ez egy albérlet,ahol lakunk.A postás azt mondta(s az s van a papiron) h Dijbeszedő.Nincs a nevünkön,mert csak ideiglenes lakcimmel jelentkeztünk be.S hamarosan megyünk úgyis sajnos.(Nagyon sajnos...)

Bemennék szivesen,de egy közel 2 éves gyerekkel elmenni a Váci útra(oda tartozunk) ilyen hóban..Majd ha alszik átnézem h tényleg az az 1 elmaradás van-e csak.

Van szerződésünk persze..

2012. febr. 6. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, értem én. Mi is albérletben lakunk. De az óra az én nevemen van, még a költözés hetén elintéztük az összeset a tulajjal. És még a lakcímkártyám sem ide szól. Nem az a lényeg, hogy hova vagy bejelentve, hanem hogy kinek a nevén van az óra.
2012. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja... Nem akartunk mi ilyeneket intézni. Hogy a mi nevünkön legyen..
2012. febr. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!