Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fundamenta megéri vagy átverés?

László22 kérdése:

Fundamenta megéri vagy átverés?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne hogy a Fundamentában lehet bízni? Ajánlottak olyan dolgokat amit igazándiból nehéz elhinnem, most ilyen állami támogatást adnak az embernek, nagyon jó lehetőségekkel és nem tudom hogy hihetek nekik, azon kezdtem el félni hogy ha megkötöm velük a szerződést, akkor be kellene fizetnem a hitel összeg 1% alékát, az olyan 30E forint lenne, illetve a kezelési költséget 1400ft körül és vagy 1 vagy 2 hónapi megtakarítást előre, ezt én döntöm el hogy menyit fizetek be egyszerre. De ha 1 hónapot fizetek be akkor 3 hónap múlva hozzá nyúlhatok a teljes összeghez, ha 2 fizetek be akkor 1 hónap múlva már hozzá nyúlhatok, na de attól félek hogy ha befizetem biztos hogy nem lépnek le a pénzel, mert nem be mentem az irodába hanem az interneten jelentkeztem rá, és telefonon egyeztettünk, félek nehogy lelépjenek. Engem a személyes tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm a válaszokat előre is.


Ha van fogalmazási és helyes írási hibák azok nem érdekelnek, illetve ne trollkodjatok mert nem érdekelnek a szellemes megjegyzések. Ha hülyéskedtek le pontozlak titeket. Ha rendesen válaszoltok akkor mennek a plusz kezek.


Üdv


2012. febr. 6. 13:23
 1/4 anonim válasza:
Kedves László! Komoly, megbízható cég a Fundamenta. Ügyfeleik vagyunk, bátran ajánlom őket. Itt is kaphat infót 06 1 411 8181.
2012. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
...azonban legyen óvatos, hallottam már olyanról, hogy kirúgott üzletkötők visszaélve a le nem adott papírjaikkal, üzletet próbálnak szerezni. Legjobb, ha a Bp. II. ker. Tölgyfa utcai ügyfélszolgálatra megy be, és leellenőrizteti az üzletkötőt és az ajánlatot.
2012. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen azért félek mert sok csalásról lehet hallani mostanában és nem merek csak úgy bele csapni a dolgokba, Szolnoki lakos vagyok nem tudok Pestre menni ez az ügy miatt szerintem van itt Szolnokon is ilyen típusú iroda ahol ugyan ezt az ajánlatot megkaphatom, nem tudom olyan formában jelentkezett-e valaki ahogyan én és minden rendben volt-e?

2012. febr. 7. 08:46
 4/4 audiotom válasza:

Kedves László22


Sajnos Ön pontosan az interneten, telefonon való kapcsolatfelvétel miatt, "lemaradt" a kérdést megválaszolandó információkról.

A cég 1997-óta van a piacon, és az OBA (országos betétbiztosítási alap) ugyanúgy garanciát vállal a betétekre, mint bármelyik kereskedelmi banknak a piacon.

Javaslom Önnek, hogy valamilyen módon lépjen kapcsolatba a cég egyik személyi bankárával, van iroda Szolnokon is!

Tom

2012. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!