Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkapta már valaki az aktív...

Megkapta már valaki az aktív korúak ellátását?

Figyelt kérdés
Elvileg 5.-ig kell elküldeniük,de eddig még semmi.
2012. febr. 6. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én sem kaptam. Hétfőn és ma ezt intéztem mert én januárban sem kaptam semmit...állítólag küldik de eddig semmi sem jött. Ja azt meg kell említenem, hogy nincs állandó lakhelyem csak ideiglenes ezért (bár nem vagyok pesti) a fővárosi önkormányzattól kapom a pénzt. Ma az derült ki, hogy ugyan jogosult vagyok az ellátásra, de a pesti önkormányzat akkor küldi a pénzt (ami nem bankszámlára megy, mert Pest nem utal számlára valamilyen különös oknál fogva) amikor akarja, tehát meglehet, h majd csak márciusban látok pénzt...(addig pedig éhen halok.)

Neked azóta küldték?

2012. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,küldték megkaptam már azóta,azt hiszem talán pont aznap amikor feltettem a kérdést.
2012. febr. 23. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!