Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek a Malév lenyúlta a...

Akinek a Malév lenyúlta a pénzét, annak ajánlott a fogyasztóvédelemnek is írni, vagy elég csak a megadott e-mail címre?

Figyelt kérdés

úgyértem a malev@malev.com-ra.

Illetve a pelikán.hu-n keresztül foglaltam repülőjegyet, és oda is írtam panaszt és kártérítési kérvényt.

Szerintetek??


2012. febr. 8. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha bankkártyával fizettél akkor a banknál kell jelezni az igényt.
2012. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bankkártyával fizettem, ma voltam a bankban, mondták, hogy 30 napon belül megint a számlámon lesz a pénz. A Malévtól kapott számlát és az elektronikus repülőjegyet kellett mellékelni, a panaszfelvételi jegyzőkönyvet ott kellett kitölteni (durván két mondattal).
2012. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jelezd a Fogyasztóvédelem felé is.
2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Internetes átutalással fizettem, a bankban azt mondták, hogy nem tudnak semmit sem tenni, írtam ugye a pilikánnak, meg a malévnek, de sehonnan nem érkezett válasz.
2012. febr. 9. 16:44
 5/9 A kérdező kommentje:

*pelikánnak.


Illetve felmentem a fogyasztóvédelem honlapjára, és azt láttam, hogy csak regisztrálva tudok panaszt tenni (amit vagy félrenéztem, vagy egy nagy hülyeség) amit meg valami okmányirodában kell érvényesíteni (a regisztrációt, úgyértem)

Ez tényleg így van?

2012. febr. 9. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom a magyarorszag.hu-s ügyfélkapu regisztrációt követően tudod használni ezt a funkciót is. Érdemes megcsináltatnod, mert csak egyszer kell bemenned egy okmányirodába és érvényesíttetned a regisztrációdat, utána az összes hivatalos ügyeidet intézheted online (pl. én adóbevallani szoktam az ügyfélkapun keresztül) ill. értesítést is küldenek e-mailben, ha valamilyen okiratod lejár, stb.
2012. febr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]

Én is átutalással fizettem, jól ki is nevettek a bankban. :S A Malév címére és a kofe@fogyvedok.hu-ra írtam.. (fogyvedok.hu)

2012. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

00:56

Be fogok menni az okmányirodába, mert már megvan az ideiglenes regisztrációm az ügyfélkapun. Azt szeretném tudni, hogy mit kell, és kell-e egyáltalán magammal vinnem valamit, meg amúgy is... Hogy zajlik ez?

Előre is köszönöm.

2012. febr. 12. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ma érkezett a pénz vissza a számlámra.
2012. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!