Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok magamnak tisztessé...

Hol találok magamnak tisztességes diákmunkát Békéscsabán vagy Gyulán vagy valahol itt?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyáron dolgozni, csak nincs hol elhelyezkednem :( Ha van valakinek valami ötlete hogy hova is mehetnék vagy esetleg van betöltendő diákállása akkor az jelezze ! köszönöm!

16/lány

/angol;német;román nyelvet nagyon nagyon minimálisan tudogatok ; az elején esetlen vagyok, de aztán hamar belejövök mindenbe ; kedves vagyok és probálok is az lenni.../

Ha valami még fontos lenne akkor kérdezni bárkinek lehet!

Szóbaeshető városok ahol érdemes lenne számomra a munka: Medgyesegyháza, Békéscsaba, Gyula...


2009. jún. 2. 16:06
 1/1 anonim válasza:
Én is B.csabai vagyok. Én is sokat kerestem én sem találtam semmit. Eddig minden diákmunkámat valamilyen ismerős segítségével szereztem. Igen, már ide is protekció kell. Azt ajánlom kérdezd körbe szüleidet vagy szülők ismerőseit, nem e tudnak ilyen lehetőségről, vagy nincs e pont ilyen munkát ajánló haverjuk.
2009. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!