Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy TESCO pénztárosnak mik a...

Egy TESCO pénztárosnak mik a feladatai? Mennyit keres? Milyen az időbeosztása? Hogy lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Iskola mellett lehetséges vállalni? Még tapasztalatlan vagyok e téren, de valahol el kell kezdeni az önálló pénzkeresést. Igazából diákmunka lenne, majd szeptembertől OKJ mellett, ha sikerül. Ha valaki tud hasznos információt adni megköszönöm.

2012. febr. 11. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Diákmunkaként nem rossz, de meg lehet utálni, sok az idegesítő vásárlő, 10ből 7 eljátsza, hogy nincs nála elég pénz, 3 megpróbál kivinni valamit a kocsija alján, 4 megpróbál összezavarni, sok mindenre kell figyelni, tudnod kell kb 150 gyors kódot, bár az elején még elnézik, ha lapozózol, eddíg úgy volt diákmunkaként tavaly a pénztárosnak, hogy 500-520 ft volt az órabér, hogy ez idén január 1től mennyire csükkent, nem tudom, én már nem tescozok.
2012. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, hát igen megvannak a veszélyei... :/ Csak az időbeosztás is elég ingatag ahogy hallottam.
2012. febr. 12. 11:27
 3/3 anonim válasza:

Én tavaly áprilistól szeptemberig kasszáztam. Az eleje nagyon jó volt, élveztem hogy van munkám,és segítséget is tudok nyújtani de már augusztusban az agyamra mentek az 5 ft-os zacskójukkal hogy mért 5 ft, meg kiszakadt, meg ez meg az hol van..... miközben én kasszás vagyok, és nem az van rám írva hogy "SEGÍTHETEK?" ...... aztán bejött az egyetem, összevissza órarenddel, ha tudtam is melót vállalni, és általában muszáj volt a főnököm miatt, csütörtökön már úgy kellett kirángatni az ágyból, úgy kész voltam.. és akkor hagytam rá. A végén már idegileg is megviselt, meg hogy megint ki miért fog belémkötni, a lelkes udvarlókról ne is beszélve. Amikor kifizet egy bon-bont, majd közli hogy ez az enyém.... de annyi esze nincs hogy én ezt hátul nem vihetem ki... így lett +800 ft-ja a tesconak, nekem meg nem lett bon-bonom :D :/ nem bántam meg hogy ott hagytam... az eleintei lelkesedés nagyon átfordult undorba.


Jelentkezni iskolaszövetkezeten keresztül tudsz. 450-es volt tavaly az órabér, ez jelenleg 449. Mert behozták hogy adózni kell, így bruttóba felemelték 529-re itt nálunk asszem, és ebből még adózol, szóval 1 ft-tal kevesebb... szó sincs emelésről..

2012. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!