Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltem egy önkormányzati...

Örököltem egy önkormányzati lakást egy rossz környéken, és félek, hogy mivel nem költözöm bele, esetleg lopják az áramot stb. jogos a félelmem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Önkormányzati lakás mióta örökölhető???
2012. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak örökölhető önkormányzati lakások.


Jogos a félelmed. Ha látják, hogy sokáig lakatlan, még be is költöznek önkényes lakásfoglalók.

Próbáld meg valahogy kiadni vagy eladni (persze csak mélyen áron alul). Vagy mit szeretnél vele csinálni?

Egyébként hol van?

2012. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarsz mostanában beköltözni,és bérbe sem tudod/akarod adni,a legjobb,amit tehetsz,ha az Eon-nál átmenetileg kikapcsoltatod a szolgáltatást.Ez pénzbe kerül,főleg,ha le is szerelik az órát,nem csak leplombálják,de még mindig olcsóbb,mintha mondjuk egy család teljes téli hősugárzós fűtését fizeted,amit majd ellopnának.Ha az órát leszerelik,akkor 2x 12 ezer ft körül van,amit fizetni kell,egyszer a le,egyszer a felszerelést.A plombálás árát nem tudom.
2012. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

7ker, szegényházas önk. lakás, 10éves 3milliót fizetett érte Nagyim, most meghalt.

Mocskos egy környék és a ház is az, tele szerencsétlenekkel.

Áron alul akarom eladni. Nagyon áron alul...

2012. febr. 11. 21:58
 5/7 tetro ***** válasza:
hol van a hetedik kerületnek szörnyen rossz része?
2012. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kertész utca 24-28...:-(
2012. febr. 11. 23:20
 7/7 tetro ***** válasza:

hát a kertész utca egyáltalán nem rossz környék. persze a ház lehet kemény.

ez a lakás akkor most a tiéd, vagy csak bérleti jogod van? mert ha a tiéd, akkor szerintem add ki albérletbe, és tartsd meg, egyszer úgyis felújítják a tömböt.

2012. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!