Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kikkel lehet elszállíttatni...

Kikkel lehet elszállíttatni rossz helyen parkoló (önkormányzati terület - park része) autót?

Figyelt kérdés
Parkosított helyen élünk, és a garázsfeljárónk melletti rész is a park része, de egy degenerált folyamatosan oda parkol, a fűre... teljesen saras már alatta a rész, amikor meg nincs ott, mély keréknyomok vannak a földben... Nagyon zavaró, kikkel lehetne elszállíttatni a kocsit? A tulaj többszöri felszólításra sem keresett más helyet.
2011. dec. 28. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Te sehogy.

Felnyomhatod az önkormányzat jegyzőjénél, ha ott lakik (de a jegyző le fogja sz.rni).

Elszállítást a közterület-felügyelet és a rendőrség kezdeményezhet bizonyos esetekben, de nem ez lesz a legfontosabb számukra.

2011. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
annak a szerencsétlennek is kell valahol parkolni ! mert neked van garázsod akkor a másik dögöljön meg?
2011. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomtass ki egy hivatalosnak látszó papírt ,hogy figyelmeztetjük, tilosban parkol ,a következő alkalommal a gépjármű elszállításra kerül ,aláírás xy önkormányzat közterületfelügyelő .Rakd rá ,aztán ha nem reagál ,tényleg hívd ki őket.
2011. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Én lefényképezném és bejelenteném az önkormányzatnál,vagy a kerületi közterület felügyeletnél.Tavaly arany vasárnap egy bevásárlóközpontnál így parkoltam és 30ezer Ft-ra bírságoltak.Én voltam a hibás,tanultam belőle.
2011. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.

Nem arról van szó, hogy dögöljön meg te szerencsétlen....... 2 méterrel arrébb vannak a szabad parkolóhelyek, sőt, ha megkerüli, a társasház előtt is van szabad hely dögivel (ingyenes parkolási lehetőséggel)... de ennek a kreténnek a fűre kell parkolnia, az épület elé a PARKBA????!!!!!

2011. dec. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!