Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova mennétek dolgozni?

Hova mennétek dolgozni?

Figyelt kérdés

Külföldre, a fizetés nagyjából ugyanannyi lenne:

USA, Kanada, Ausztrália, Norvégia, Németország.


2012. febr. 13. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben egyértelmüen az USA-ba mennék,ha a józan észt nézem,és beszélsz angolul,legalább kommunikációképes szinten(ez ott alap,ha ez nincs,ha ilyen szinten nem tudsz,akkor szerintem manapság már sehova nem érdemes külföldre menni,ez már mindenhol alap,még az egykori kommunista országokban is). Ha van munkád(annak leszervezése nélkül szerintem nem érdemes sehova kimenni),vagy legfeljebb úgy,hogy max.adsz magadnak 2-3 hetet melót találni...,akkor meg végülis mindegy...én Norvégiába nem mennék,mert melegszerető vagyok(ezt nem kell félreérteni,nem a homokos embereket szeretem,hanem a meleg hőmérsékletet),Németországba megintcsak nem...a maradék 3 ból pedig Ausztráliát részesíteném előnyben,hacsak az USA-ból vagy Kanadából valami visszautasíthatatlan ajánlat nem érkezik(amit kétlek)


Amit még megpróbálnék,az Ausztrália(de ezt most a kalandvágyam mondatja velem)

2012. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ausztráliába mennék, ha megfelelnék a bevándorlási pontrendszernek, ami elég necces.
2012. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azonos életkörülmények esetén? Ahol mindig szép az idő.
2012. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!