Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik már vásároltatok internet...

Akik már vásároltatok internetről valamit milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Nem oly régen vásároltam egy babát a hirdetésben az állt, hogy nagyon jó állapotban lévő, lányom által nem használt baba. A képen is jól nézet ki.


Lehet, hogy az ő lánya által nem használt de valaki által biztos, mivel a baba feje le volt szakadva.


Miért vannak ilyen aljas emberek akik így átverik a másikat?!


2012. febr. 14. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
mert ilyen világba élünk.ezért nem kell netről rendelni,csak is megbízható oldalról ami márka jelzéssel van ellátva és egy cég képviseli az oldalt.
2012. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Olyantól kell rendelni, akinek csak pozitív (vagy minimális negatív) értékelése van és akkor biztos, hogy nem leszel átverve. Meg jól körül kell nézni. Jó az internetről rendelni, ha jól csinálod
2012. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem csak az internetes rendelés sajátja. Tisztességtelen emberek mindenhol vannak.

Ebben az esetben természetesen visszakérheted a pénzt tőle!

Egyébként szerintem megéri a neten vásárolni. Én egyszer fogtam ki egy mosógépet, ami rossz volt (pár használat után megadta magát), 10 ezrem bánta. De ennyi belefér. A lakás berendezését is innen-onnan a netről szereztük, százezreket spóroltunk vele. Összességében ha körültekintően jársz el, akkor semmi gond nincs a netes vásárlással, időnként kifogsz egy rossz terméket, de ezt kompenzálja a többi, jó és olcsó termék :)

2012. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

10 napon bellül visszakövetelheted a pénzedet.

Továbbá adhatsz neki egy jó nagy negatívat! Márha vatera.

Sajnos én is jártam így. Egy évesekre való krém ruhacsomagot hírdetett az eladó, hét öltözet ruha (bodi nadrágok, pólók pulóverek), 5.000ft-ért. Mikor megkaptam a csomagot, csak lestem: 56-os ruhák is voltak benne, büdös volt, össze volt gyűrve az egész, még a darabszám sem stimmelt, a doboz tartalmának felét újságpapírral töltötte ki, foltosak, és szakadtak voltak, ráadásul mosásban sem jöttek ki a plecsnik.

Viszont a kedves hírdető nagyon benézte, mivel alig 15 percre laktak apóséktól, és egy hétre rá volt esedékes a látogatás részünkről(ők 350kilométerre laknak). Miután megkeresésünkre nem reagált, sőt tagadta, hogy ő ilyet küldött volna, a dobozt beraktuk hátra és elmentünk hozzájuk. Ott persze a hölgy már nem tagadott semmit, hebegett-habogott, végül visszafizette a pénzt, miután krém ruhái nem voltak már meg.

2012. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ja és az volt a kifogása, hogy máshol is hírdette, ott elöbb leütötték, ezért nekem összerakott gyorsan egy másikat.

Amikor ezt nekem élőben előadta, csak pislogtam.

Visszakérdeztem: Maga szerint ez korrekt?

Hát nem annyira, de nem akartam önt átverni (miafene? Én nagyon átverve éreztem magam)

Rengeteg hírdetése volt fent és vagy 100pozitívja volt. Utána néztem meg jobban, hogy két-három embertől kapta őket, az enyém az első negatív volt, de nem az utolsó!

2012. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én rendszeresen vásárolok netről,és volt hogy nagyon drága értékekben.PL: vettem már futópadot 600 font értékben vagy a zongorát karácsonyra is netről rendeltem. Vásároltam már órát is meg ruhákat is.Eddig csak 1 gondom volt,hogy nem azt az órát küldték amit rendeltem.(én női órát vásároltam,de egy teljesen másfajta férfiórát küldtek) De pár levelezés után már küldte is azt amit rendeltem.

Én bár nem otthon élek,de ha vateráznék akkor csak úgy néznék terméket amit személyesen ki tudok fizetni,és át tudom venni..Otthon sokkal többen becsapják az embert pár ezer forintért.

2012. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vatera volt hanem jófogás, a vaterán is már rendeltünk de ott mindig azt adják amit hirdetnek
2012. febr. 14. 11:23
 8/11 fúróferkó ***** válasza:

Vásároltam már szerszámot,elektrónkus vezérlőt,GPS-t,könyvet.Mindig utánvéttel ,vagy személyes átvétellel.Nem is csalódtam.

Egyszer fényképek után gondosan kiválasztva rendeltem rozsdamentes 16 literes fazekat,mellé egy serpenyőt ,hogy ingyenes kiszállítási érték fölött legyek.

Este sötétben hozta futár jól becsomagolva a ház elé valamit motyogott is ,hogy nem pontosan azt a tipust hozta de ez nagyon jó.

A lakásban kibontva látom hogy tényleg láttam ezt a fajtát is a képeken ,de azért nem ezt választottam mert lemez füleinél fogva a 16 liternyi forró leves "mély benyomást tenne" az ember kezére.

Írtam is cégnek ,akik 1 hét múlva hozták azt amit rendeltem.Az egy hét alatt a serpenyőről is kiderült ,a fenekén gyári eredetű !! sérülés van.

Azt is kicseréltettem,de ezután nagyon meggondolom,hogy webes boltból vásároljak,pláne a szokásos értékek fölött.

2012. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már szinte minden cuccomat onnan rendelem...Eddig minden tökéletes volt, csak egyszer szívtam be egy táskával, de az az én hibám volt, mert véletlenül a kisebbet rendeltem.
2012. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De visszaküldtem és visszautalták az árát
2012. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!