Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nincs ötletetek hogy milyen...

Nincs ötletetek hogy milyen diákmunkát lehetne csinálni 13 éves lányoknak? Vagy nincs valakinek valami ajánlása? Az írjon!

Figyelt kérdés
Ha tud valaki nyári munkát vagy valami jó munkahelyet kettő 13 éves lánynak az írjon feltétlenül!Írhattok honlap címeket vagy email címeket amin lehet érdeklődni.
2009. jún. 4. 12:52
 1/6 anonim válasza:
Beírhatjátok a keresőbe hogy diákmunka, deáltalában szokták magukat reklámozni cédulákon. Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét hozzá!
2009. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem 13 évesen nem mehetsz dolgozni.A diákmunka adócégek csak 16 éves kortól kötnek szerződést....
2009. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
13 évesen nem dolgozhatsz.
2009. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 évesen legálisan nem dolgozhatsz, azt 15 évesen szülői hozzájárulással nyári szünetben vagy 16 éves kortól lehet. Természetesen a szomszéd néninek besegíthetsz egy kis mellékesért.
2009. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kamionsofőr.
2010. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is 13 vagyok, és anyum könyvellő, ezért tudom:

15 éve kor alatt csak olyan munkát vállalhat, ami modellkedés, művészeti, sport vagy hírdetés.

Én a hírdetéseket választom, éppen most keresek ilyesmiket:)

2010. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!