Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliában szeretnék munkát...

Kovács Mátyás222 kérdése:

Angliában szeretnék munkát vállalni tudja vki most mennyi az angol minimálbér (nettóban )?

Figyelt kérdés
Valamint tudok mondani nekem olyan angol oldalakat mint itt M.o.-on a Workania?
2012. febr. 17. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor tudsz angliában saját erőből elhelyezkedni ha

1,: vagy vannak kint kapcsolataid

2,: anyanyelvi szitnü nyelvtudással rendelkezel

3,: olyan diplomád, diplomáid vannak amire kint is felnéznek PL: cambridge ben szerzet diploma...

a kérdésedböl kiderül ezek közül egyik sincs meg neked így azt javaslom még tanulj, ne vágj bele csak buknál


"Valamint tudok mondani nekem olyan angol oldalakat mint itt M.o.-on a Workania?"--- ezt lefordítod magyarra?

mi az a Workania sose hallotam még róla!

2012. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amúgy Gépészmérnöki végzettségem van és jól tudok angolul de igazad van nekem nincs meg egyik sem....(te tudod amúgy elég elszomorító hogy ilyen emberek vannak M.o-n)

csak hogy világos legyen a Workania az egyik legnagyobb állás hirdető oldal M.o.-on.......

2012. febr. 17. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

írni se tudsz jó ember nem, hogy a googlet használni...

De lásd kivel van dolgod válaszolok neked bunkó stílusod ellenére is:

kitörölheted a segged a végzettségeddel angliában minden munkára angolt keresnek budit puculni nekik büdös arra kijöhetsz másra csak neves egyetem diplomájával

és a 15éves keresztlányom tud jol angolul ami majd egy MO-i állás interjún jól fog jönni neki de itt kint kitörölheti azzal is a valagát

2012. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy irdatlan nagy baromság amúgy hogy csak anyanyelvi szintű angollal tudsz elhelyezkedni, és hogy egyébként budit pucolni vesznek fel.

Én recepciós vagyok egy hotelben, most kaptam bármixer melót, a barátaim felszolgálók, van aki szakács, van sofőr, és van aki pénzváltóban dolgozik. Egyikünk sem beszél anyanyelvi angolt. Egyébként London lakosságának 40%-a bevándorló. Szerinted mindenki WC-t pucol? Kicsit tájékozódj mielőtt ekkora ökörséget állítasz.

2012. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az angol minimálbér 950 font körül van nettóban. Pontos összegnek utána kell nézni, de nagyságrendileg ennyi.
2012. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A minimálbér nettó 850-950 font körül van, attól függ mennyi a heti munkaórád!


Az pedig nem igaz, hogy csak sza* munkára vennének fel, mert ha valóban jól beszéled a nyelvet és van egy piacképes, jó végzettséged, akkor el lehet helyezkedni szakmán belül is.(pl. ápoló, orvos, mérnök, informatikai szakember) Én magam is Angliában élek, programozóként dolgozom, egyáltalán nem lehetetlen a szakmába elhelyezkedni. Persze ha valakinek nincsen végzettsége, az nem kap mást, csak alja melót.

2012. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több barátom, illetve az anyósom is dolgozott kint angliában (barátaim takarítottak, felszolgáltak, anyósom betegápoló volt egy magyarországi tanfolyam elvégzése után).


Egyiknek sem volt jó angolja (kb ilyen középfok szintű, de a jótól az messze van).

2012. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adok egy jó tanácsot. Ne foglalkozz a pesszimista magyarokkal! Nekik nem jött be az élet, mert barmok, aztán el akarják venni mások kedvét is! Hallgass azokra, akik bíztatnak!

6.08 a minimálbér bruttó órabére. 32% az adó és NI, de havi kb 660 fontig adómentes.


Workania ... www.gumtree.com

www.jobseekers.direct.gov.uk

És ha beírod a gugliba a munkakört amit keresel, meg hogy UK.. akkor ki fog dobni egy csomó oldalt, mint amilyen a workania is...


Még egy két fontos infó, amit én tapasztaltam:

A végzettséged csak akkor számít, ha van már angol munkatapasztalatod, de ez lehet bármilyen munkatapasztalat.

Ha egy "tapasztalt" embert keresnek, akkor a tapasztalatod, csak akkor számít, ha pontosan ugyanazt csináltad huzamosabb ideig. Pontosan ugyanaz volt a megnevezésed, a munkaköröd... ha csak 2 gombot is kellett nyomogatni, de pontosan ugyanolyan gombokat nyomogattál. :) Ez elég hülye dolog... de ezt tapasztalom.


Sok sikert!

2012. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!