Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül, ha postán 4...

Mennyibe kerül, ha postán 4 db dvd-t (tok nélkül, vagy dvd-boxban) spanyolországba küldök?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy csomagként vagy levélként akarod feladni. Hogy értékbiztosítással, különleges bánásmóddal stb.


Csomag: válaszd ki, hogy hogyan szeretnéd továbbíttatni, mindegyiknél alul van díjkalkulátor:

[link]

2009. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :) de ezt már én is átnéztem ...igazából valami konkrétat szerettem volna, hogy mivel számoljak...

de kedves tőled :)

2009. jún. 5. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a fenti linknél rákattintasz a nemzetközi postacsomagra (vagy ide: [link] )

És ha beírod a célországhoz, hogy Spanyolország és a tömeghez, hogy 1.0 (ez a minimum), akkor kiadja, hogy 8010 Ft. Ennél konkrétabbat mit szeretnél?

2009. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

...ráklikkeltem, még mielőtt a kérdést kiírtam volna...és láttam , hogy 1kg-ig a csomag 8100.-...de én csak 3db dvd-t küldenék! nehogymá' annyiba kerüljön...ezért tettem fel a kérdést, hogy hátha valaki már postázott ilyet...érthető ugye?

és konkrétan 505.-Ft-ot fizettem érte...

2009. jún. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!