Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az expressz.hu n láttam egy...

Az expressz.hu n láttam egy hirdetést. Valaki látta már vagy esetleg belekezdett?

Figyelt kérdés

Láttam ezt a hirdetést ami győngyfűzésrő,tollösszeszerelésről,csipesz összeszerelésröl szól!

A kináló neve Milák Endre.

Érdekelne hogy valaki olvasta e már vagy esetleg irt e neki vagy valaki foglalkozik ilyesmi otthoni munkával ?


2012. febr. 20. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
Szerintem átverés, csipeszt és tollat kínából hoznak be tonnaszámra összeszerelve. Ha pedig gyöngyötfüzetnek veled, akkor azt nagyon minimális összegért, ha szeretsz/tudsz gyöngyöt fűzni, akkor jobban jársz ha nekiállsz magadtól és csinálsz eladásra.
2012. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim válasza:
Én jelentkeztem,kaptam is választ.Be kellene fizetni 1000ft-ot,de csak számlaszámot adtak meg mert így "hivatalos".Levelezésicímet szerettem volna,de azt nem adnak meg,sőt még a telefont sem veszik fel.
2012. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim válasza:
67%
Sziasztok! Én is jelentkeztem, ugyan az, először:email-fizessek 1000.-ot,OTP-s számlára(Milák Endre),mailbe kérdeztem, hogy lehet-e többet tudni a néven és szlaszámon kívül? A válasz 2 dok:egy levél "Ilona " aláírással,és egy másik ahol leírják a munkafolyamatot és a jel. lapot,de itt már K&H számlaszám van és csak 600.- Ja, a 2. mail feladója nem Ilona,nem Endre: "Németh Ferenc"
2012. febr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 Imre 89 válasza:
67%
Heló mindenkinek. Nehogy belemenjetek! Én megpróbáltam már múlthéten el lett utalva az 1000ft úgy voltam vele lessz ami lessz! Azóta semmi a telefonja kikapcsolva a levelekre nem válaszol! Ahol csak tudjátok terjesszétek szét hogy más ne járjon így!!!
2012. febr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 Mészáros Sándorné válasza:
Sziasztok!Én is találtam az express.hu-n 1 hirdetést,ruhacsomagolás otthon címen.A hirdető neve Kun Albert volt.Küldtem neki e-mailt,válasznak azt kaptam,hogy utaljak át 1000 ft-ot 1 OTP számlaszámra.De a közlemény rovatba ne írjak semmit,mert név alapján tudnak azonosítani.De az aláírás már Milák Endre szállítási vállalkozó volt.Kérdésem az lenne,hogy ez vajon ugyan az a Milák Endre-e aki a gyöngyfűzést és több ilyen otthoni munkát is hirdet.Az email címe: othoni@citromail.hu volt.A válaszokat előre is köszönöm!
2012. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 Imre 89 válasza:
Szerintem ugyan az én erre az email re válaszoltam meg kültem is az ezrest! Már lassan egy hónap tellik el és még mindíg semmi Vigyázzatok Mert több néven futnak Meg Több féle email címük is van ! Mind csak egy nagy átverés ! Nekem 1000 ft omba került És ő így keres könnyen pénzt! Hogy a rodhadék lehúzza az embereket!!!!
2012. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 cintia2005 válasza:

Én is bele futottam ebbe a hirdetésbe.Elöszőr egy név nélküli levelet kaptam.Mivel nem volt név így meg kérdeztem,hogy kinek a nevén van a számla mert ugye az kell a befizetéshez.A válaszban:Milák Endre szállítási vezető

volt megnevezve.Mikor el küldtem az adataimat gyorsan válaszoltak is:"Rendben adatait rögzitettem tobábbküldtem munkatársunknak,aki egy-két héten belül jelentkezni fog önnél."Aztán türelmesen vártam.Ez volt Március 5-én.Mivel semmi nem történt így újra át néztem a hirdetéseket és láss csodát a hirdetés több megyében fut,külömböző email címmel.Írtam az egyikre melyre ugyan azt a választ kaptam.Fizessek.Mikor meg írtam a hölgynek (akinek ez esetben neve is volt:Papp Andrea) ,hogy én már fizettem,rögtön nem kaptam választ.Én ezeket az email címeket találtam:

eurohch1@citromail.hu-

eurohch2@citromail.hu-

eurohch3@citromail.hu-

othoni@citromail.hu.

2012. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 cintia2005 válasza:

Találtam még egy email címet:merkus2010@gmail.com.

[link]

2012. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim válasza:
Sziasztok! Én épp ma kaptam meg az első emailt, a feladó Papp Andrea, az Otp-s számlaszám Milák Krisztián néven van. Ruhacsomagolásra szerettem volna jelentkezni, de ezek után nem fogok. Azért nem teljesen hülye az illető, mivel 1000 forinttal a rendőrség sem foglalkozik, következmények nélkül verheti át a népet. Persze, ha valaki gondolkozik: 1000 ft kaukció x mennyiségű ruhára (feltételezhető, ha hetente szállítják el, akkor nem 3 db-ot hoznak oda)És miért is érné meg bárkinek az országban mindenfelé szállítani a csomagolandó ruhákat ilyen benzin árak mellett? Nem hiszem, hogy van az országban olyan város/helység, ahol ne lenne elég munkanélküli. Mindig legyetek gyanakvóak, ha pénzt kérnek. Ha nincs név, cégnév, cím, telefon, stb el kell felejteni. Ugyanez vonatkozik a postafiókokra is. Sajnos én anno többször is megjártam, jó pár ezresem bánta.
2012. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 Husigolyó87 válasza:

Sziasztok!


Én is át lettem verve Milák Endre féle gyöngyfűzés, tollak összeszerelése, stb... Elutaltam az 1000Ft-ot, utánna már nem értem el sehol...


Zofial: Azt a kijelentést hogy a rendőrség nem foglalkozik ezzel cáfolnám, ugyanis vannak több ilyen átverős emberkék, és az egyikről olvastam hogy ha többen feljelentik ugyanazzal az illetőt akkor nagyobb az esély rá hogy történik valami. Ha többen jelentjük a rendőrségen akkor igenis hogy fognak vele foglalkozni, mert ez bűncselekmény amit csinál!

Én személy szerint már kidühöngtem magam, de bosszant, hogy másokkal ugyanezt el tudja játszani!! :@ Valamit tenni kéne ellene nem???

2012. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!