Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék eladni egy mobilt...

Szeretnék eladni egy mobilt az expressz.hu-n. De nem tudom, hogy mi a menete a postán kersztül való küldésnek?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha valaki megveszi a telefont de 200km-re lakik tőlem? Akkor kell postai utánvéttel küldenem??

Mit jelent a posstai utánvét?


2011. dec. 5. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A postai utánvét azt jelenti, hogy a vásárló akkor fizeti ki a postán, vagy a postásnak a küldemény árát, amikor átveszi azt, és utána neked elküldi a posta a pénzt.

Benne van a pakliban, hogy a vevő meggondolja magát menet közben, és mégsem veszi át a csomagot.

Magyar Postára én fontos vagy értékes dolgot nem bíznék, inkább futárszolgálattal old meg.

2011. dec. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

futárral célszerű, de a postának is van már futárszolgálata, MPL a neve. Ezeknek persze ára van, talán 1500-2000 Ft. A hirdetésben meg lehet adni, hogy a szállítást a vevő fizeti, és akkor egyértelmű.

Pénzt előre lehet utaltatni a vevővel, bár én vevőként nem utalnék, vagy utánvéttel.

2011. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!