Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjún meilyen kérdések...

Állásinterjún meilyen kérdéseket kell feltenni?

Figyelt kérdés

Mik a legfőbb kérdések amiket fel kell tenni egy állásinterjún?

Milyen öltözékben illik megjelenni?

Minden érdekel evvel kapcsolatban!!


2012. febr. 20. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarsz dolgozni ?
2012. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt meg miért kérded??

Hát persze, hogy akarok!!

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert még sosem voltam állásinterjún!!!

Ezért kérnék segítséget erről a témáról,és tapasztalatokat stb.!

2012. febr. 21. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen jellegű állásra jelentkezel. Én meg szoktam kérdezni, hogy miért lépett fel üresedés a cégben, milyen munkán kívüli elfoglaltságokkal/kötelezettségekkel jár az állás, mennyire tudnám kihasználni a nyelvtudásomat, mekkora utazási hajlandósággal jellemezné, mikortól tölthető be az állás, illetve megkérem, hogy meséljen a cégkultúráról (olyasmit, amiket neten nem írnak le, pl. várható fejlesztések, nemzetközi együttműködések, továbbképzések támogatása, stb.). Értelemszerűen ha a munka jellege más, akkor mást kell kérdezned, pl. kétkezi munkásként valószínűleg a munkavédelemről érdeklődnék, esetleg a konkrét munkakörülményekről, a betaníttatás menetéről. A fizetésről ne ekkor, hanem az alku során kérdezz. Az öltözék is a megpályázni kívánt állástól és a nemedtől függ: általánosságban konzervatív öltöny/kiskosztüm, kreatív munkakörben (művészvilág, média, PR, stb.)viszont olyan elegáns öltözék, ami tükrözi az egyéniségedet. Ha részletesebben érdekel, akkor keress rá Görög Ibolya protokollszakértő írására az öltözködéssel kapcsolatban, illetve ajánlom a profession.hu, vagy más állásportálok ezzel kapcsolatos írásait. Egyébként ezzel kapcsolatban egy HR-es szakember szempontjai engem is érdekelnének, mert tényleg jól kérdezni a legnehezebb :)
2012. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Válaszodat nagyon KÖSZÖMÖM!
2012. febr. 22. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!