Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok túllendülni ezen?

Miért nem tudok túllendülni ezen?

Figyelt kérdés
Jó ideje munkanélküli vagyok, itt nincs sok munkalehetőség de a multiknál kicsit gyakrabban van...... De egyszerűen nem akarom "eladni"nekik magam. Alacsony bér, megalázás és nem utolsó sorban az országban való rombolásuk miatt. Fogalmam sincs mi legyen?
2012. febr. 22. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg megteheted hogy válogass,addig tedd azt!
2012. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem igazán tehetem meg :(
2012. febr. 22. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ezért sok a munkanélküli, mert nem vállalnak el mindent. Nem úgy kell tekinteni egy állásra, hogy örökké az lesz a munkád (mert 100% hogy nem, akármilyne jó hely is)...Vagy töltöd otthon a napjaidat továbbra is a semmiért és keseregsz magadba...
2012. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgozom egy multinál, mint ne mondjak rohadt szar hely. hideg + mellé 2 műszak. De jobb mint otthon ülni. Emellett építgetem a vállalkozásomat mellette, ami igaz el bírna tartani már de mivel vannak terveim és céljaim nem mindegy hogy havi 100e-et keresek 1 munkával, vagy 250et 2 munkával.
2012. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!