Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen túllendülni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen túllendülni, szeretnék már barátnőt, de valahogy nem megy?

Figyelt kérdés

Szoval engem szeretnek a lányok, de nem eléggé... megvagyok velük, de általában tudjátok... csak barát. Most mondjuk van egy lány, akit én szeretnék... ő benne is érzem, a baj, hogy még közel vagyunk egymáshoz, de hamarosan nagyon távol leszünk :( Másik az meg nekem nem tetszik, harmadikkal meg érzem, ha ráhajtanék talán akár lehetne is valami, de róla meg nem tudok dönteni. Szoval mit csináljak, hogy túl jussak ezen a barátkozós dolgokon. Nem tudom mit csináljak, olyan rossz ez így, még egyszer se volt barátnőm... Nem tudom mit hogy csináljak...

21 éves fősulis srác


2011. máj. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért nem volt még, mert bizonytalan, határozatlan, tesze-tosza ember vagy.

Előbb magadon változtass, és az életed is meg fog változni.

2011. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az a tipus akivel nem erdemes foglalkozni. A te felfogasod a "Mindegy, hogy ki, csak legyen valakim, de minimum igy nezzen ki". Bukta az egesz.
2011. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szarj a világra, éld az életed haver, ne keresd a választ. Nincs válasz, és nincs igazság, a föld egy ilyen hely. Szar úgy ahogy van, de tudsz ezen változtatni szerinted? NEM.
2011. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden eddigi hozzászólásban van némi igazság. Ha bizonytalan és tesze-tosza leszel, SOHA nem fognak férfiként tekinteni rád, potenciális kanként, csak barátként. S igen, te maradsz az a srác, aki édes, akivel jó lenni, akivel lehet dumálni, de nem járnak vele. Nem azt mondom, hogy ne legyél kedves, az kell, viszont a kulcsszó az ÖNBIZALOM. Tudd, hogy ki vagy és mit akarsz, vagy legalábbis sugározd ezt magadból. :)

Hajrá!

23L

2011. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hajrá, hajrá! Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
2011. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát van egy ismerősöm olyan, mint te. Szerintem előbb tisztázd magadba az érzéseidet, aztán lépj, mielőtt késő lesz.
2011. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nagyon igazuk van az elottem komentezoknek!

A legnagyobb probema az, hogy nincs onbizalmad, es ez miatt v an ez az egesz, ez meg nem is lenne problema anyira, inkabb az a problema, hogy ha nincs onbizalmad az eletbe semmi nem fog menni neked<ivl az egesz elet dontesekbol all, ha nincs onbizalmad nem tudsz donteni, h nem tudsz donteni veged van....mivel vagy mindig masra halgatsz vagy minden mind1 lesz neked, s enek kovetkezteben fojton rossz donteseket hozoll.

Az embernek ha problemaja akad mindig eloszor magaba keresse a hibat es iy nem lesz gond:)

Szova, fogd magad,aj labra es legy vegre ferfi, hisz a korod megvan hozza.Nem konnyu, de valtoztass ezen legy batrabb, hatarozotabb es igy az egesz elet ami elotted all az kellemesebb es jobb lessz.Csak ne add fel!!!!Kitartast!!!!

2011. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De furi, én lány vagyok mégis léptem már, igaz nem jött össze, de nem bánom, tényleg sokat segített nekem, ha meg sem próbálod, akkor így is, úgy is kudarcot vallassz. Nekem sem volt még pasim, de szeretném, hogy legyen, igaz, most nem lépek afelé a srác felé, aki tetszik, mert az utóbbi időben elég gonosz lett velem, hát ez van, ő talán (szerintem) így jelezte, hogy nem jövök be neki, biztos észrevette rajtam, hogy tetszik nekem.

De jótanácsként mondom, aki neked tetszik lépj felé nyugodtan, hidd el nem fog megenni, ha meg mégis bekapna annak csak örülj.:):P

21/L

2011. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!