Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más miért sikeres a Tesz-Vesz...

Más miért sikeres a Tesz-Vesz - en, és én miért nem?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy kb. olyan dolgokat teszek föl Tesz-Vesz - re, amiket más is, de az enyémre nem érkezik annyi licit, illetve a látogatottság is kicsi. Hogy lehet ezen javítani? Milyen praktikák, trükkök vannak erre? Van, aki más-más email címről licitál a saját dolgaira...?

Köszi előre is a válaszokat.



2012. febr. 28. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Másoknak már van egy vásárlói köre, és bíznak az eladóban. nekem is van több olyan aki vissza vissza jár,
2012. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Van benne valami. :)

2012. febr. 29. 12:15
 3/5 anonim válasza:

Szia. Attól függ, hogy mit pakolsz fel. Ha valamire nincs igény, akkor nyilván nem veszik meg. pl bazidrága hificucc, ami nem létkérdés. Vagy lehet, hogy túl drágának tartják az áruidat.


Bár én Vaterán vagyok fennt, de mindegy. Ha valamit felrakok általában megnézem, hogy a többiek mennyiért adják, én meg megpróbálok alámenni az árakkal, persze ésszerű határok közt, hogy legyen rajta nyereség.

2012. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ezek általában babaruhák, és nem horribilis áron, sokszor 1Ft-os aukción árulja a párom őket.

2012. márc. 6. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát üzleti érzék kell mindenhez. Tudni kell hirdetni, hirdetést írni. Nem kell aggódni, amiatt, hogy neked nincs meg ez a készséged. Valószínűleg máshoz értesz, másban vagy jó. Így van ez rendjén!:)
2012. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!