Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegnap kaptam egy levelet a...

Tegnap kaptam egy levelet a Creditexpress-től. Fizessek nekik 2890 Ft adminisztrációs díjat. Perrel fenyegetőznek, van ezekről tapasztalat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindössze egy hivatkozási számot írtak, ami nekem semmit sem mondott. Írtam nekik egy e-mailt, erre ma délután felhívott a vezetékes telefonomon egy "hölgy" hogy a tavalyelőtti utolsó negyedéves gázszámlámat 4600 forintot január helyett áprilisban utaltam el, de őnekik jár az adminisztrációs költség. Kicsit összevesztem vele, mire fel, ő hivatkozott az ÁFSZ-re, amit letöltöttem, megvizsgáltam, ők nem szerepelnek benne. Nem értem, ha egyáltalán megbízta őket a gázszolgáltató, nekem mi közöm hozzá?

2012. márc. 1. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
nálam eddig kétszer jelentkeztek, először 3 éve, aztán 2 éve.Kidobtam a kukába. azóta semmi.
2012. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!