Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet úgy tőzsdézni, hogy nem...

Lehet úgy tőzsdézni, hogy nem ülök egész nap előtte?

Figyelt kérdés

Még csak demóprogramon tanulok. Elég szépen haladtam, de például ezen a héten minden nap a következő történet játszódott le.


Napközben suliban vagyok, persze folyamatosan fluktuál az ár, de mivel nem vagyok itthon, nem tudok mit kezdeni vele.


Hazajövök, akkor természetesen bukóban vagyok. Elintézek valamit fél/háromnegyed óra, visszajövök, addigra már megint megtörtént az ingadozás, amikor nyerhettem volna. Mire visszaléptem, már megint veszteséges voltam.


Szóval azoktól kérdezem, akik normális munkahely mellett csinálják, hogy hogyan lehet kivitelezni, hogy mindig figyelhesd a tőzsdét? Olyan mobilotok van, amin el tudjátok érni, vagy van valami más program?


2012. márc. 2. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt jó ha van alkalmas mobil, másrészt meg lehet adni előre a megbízásokat.
2012. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Automatizálás.
2012. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hmoci ***** válasza:
100%

Erre való a swing kereskedés. Itt H1 vagy H4 idősíkon lépsz be. Persze itt sem árt egy rendszer, ami jelez, ha valahol vannak belépési lehetőségek, ami közül választhatsz, hogy belépsz-e. Plusz jól jön egy olyan rendszer, ami automatikusan menedzseli a megnyitott pozíciókat. Ilyen rendszer az Eagle Trading System:


[link]


Itt mutatja a jeleket, ez ingyen van. Az automata progi pénzes, de ezt egy oktatás keretében odaadják, ahol meg is tanítanak erre a típusú kereskedésre.


A proginak folyamatosan kell futni, így olyan megoldást célszerű választani, ahol át tudod venni a képernyőt. Pl. fut a meta egy VPS-en, majd egy 7'os Android kütyün 3G-vel át tudod venni a képernyőt Teamviewerrel (Samsung Galaxy Tab, vagy valami olcsóbb)

2012. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

hmoci, szerintem te most rendesen tulbonyolitottad ezt a kerdest.


"Elintézek valamit fél/háromnegyed óra, visszajövök, addigra már megint megtörtént az ingadozás, amikor nyerhettem volna."


nekem ebbol az jon le, h a srac egesz egyszeruen meg nem jutott el oda, hogy megtanulja beallitani a tp-t. maskulonben az "amikor nyerhetett volna" idosikban tokmind1, hogy foldrajzilag hol tartozkodik, a jol megvalasztott kilepesi ponton a pozicioja nyereseggel bezarult volna.

2012. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!