Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy Séf akire nagyon...

Van egy Séf akire nagyon felnézek, hogy oldjam meg hogy "tanítványának" fogadjon?

Figyelt kérdés

2-3 hónap múlva felszabadulok. És szakácsnő leszek, ha sikeresen levizsgázok. :) Mivel ez a 2 év nem elegendő felkészítés, még tapasztalatlannak számítok, nehéz lesz helyet találni.. ha nem egy pizzériába akarok menni.. Mindenhova tapasztalat kell. Jövőre szeretnék esti érettségire járni, ami heti 2 alkalom lenne. Mellette szeretnék dolgozni.

Tavaly indultunk egy bográcsos főzőversenyen, ott a zsűriknek nagyon szimpatikus volt h mennyi utat megtettünk, hogy eljussunk erre a versenyre. Két ifjú szakácstanuló mérettette meg magát, alig multunk 18-ak. (legfiatalabb versenyzők) Miután a főztünket megkóstolták, odajöttek hozzánk, az oklevélek elkészítése végett, és az egyik zsűri adott nekünk egy névjegykártyát, és azt mondta hozzá, hogy tudnunk kell hogy nálla a munka nagyon kemény. Nagyon nagy elismerés volt. Késöbb még beszéltünk, de már nem volt olyan komoly, hogy dolgozhatnánk nálla. Gondolom mert még nem végeztünk. De aztán a másik zsűri után után néztem.. Nagyon szimpatikus, mosolygós, látszik rajta hogy ő még benne van a szakmába, sokat elért, fiatal.. nem úgy mint az én séfem aki ellustult, és lenézi a másikat. De mitagadás tényleg ügyes, a pályafutását nézve. (tv műsora is volt) De én 2 év alatt max 5x láttam főzni, és a stílusa miatt nem szeretem.

Apukám mondta hogy olyan helyre kéne kerülnöm, ahol tudja a séf magáról hogy ő is így kezdte, és segítene. Nagy embereket nézve, mindenkinek volt segítsége.


Én nagyon szeretnék ehez a séfhez kerülni miután végeztem. És mivel ezt nem én választom meg hanem Ő, hogy tudnám megoldani hogy a "keze alá vegyen"?



2012. márc. 3. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki ez a séf?
2012. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neharagudj, neveket nem szeretnék írni, de a lényeg benne van. Esetleg tudsz valami tanácsot adni? Nagyon megköszönném.
2012. márc. 3. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azert kerdeztem mert lehet hogy ismerem, esetleg ird meg privatban a nevet.
2012. márc. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!