Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új vagyok a sportfogadás...

Új vagyok a sportfogadás terén, adna valaki egy gyorstalpalót?

Figyelt kérdés
Üdv. Szóval az előbb regisztráltam a bwin-re. Igazából nem annyira értek ehhez az egész fogadáshoz. Főképp futballra akarok fogadni, és lehetőleg úgy, hogy keveset veszítsek. Bár gyanítom mindeni úgy akarja kihozni. :D
2012. márc. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
A sportfogadás hosszútávon nem nyereséges. A szorzókat direkt úgy állítják össze, hogy mindenképpen bukj vele, ha csak nem tudod mindig eltalálni a nyerteseket, de ez még soha senkinek nem sikerült :)
2012. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy valami bíztatást fogok kapni. :)

Most konkrétan 2 meccsen töröm a fejemet:


1. Chelsea vs Napoli

Szerintem elég esélyes, hogy a Napoli nyer és egyben tovább is jut.

Cavani elég nagy gólágyú, meg az előzőt is nyerték 3:1re.

Az lenne együtt 6,49es szorzó.

2. Arsenal vs Milan

Az Arsenal leszerepelt, kizárt, hogy továbbjutnak vagyhogy egyáltalán nyernek a mérkőzésen (bár az oldal nagyobb esélyt ad az Arsenalnak, fura).

Plusz a múltkor szanaszét verte a Milan, szóval szerintem az Arsenal az egyik legesélytelenebb klub most. (bár nem értek annyira a focihoz).

Így ír 3.23at.


Még egy kérdés: Mi van akkor, ha kombinált fogadásban mondjuk az bejön, hogy a milan jut tovább, de a meccset nem nyerik, akkor az egész fogadást buktam, vagy csak azt a szorzót?

2012. márc. 4. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

A Chelsea sajnos most valóban harmatgyenge:( AVB repült is és év végéig Di Matteo-t bízták meg a csapat irányításával. Viszont a nagy meccsekre összeszoktuk magunkat szedni. Lásd MU elleni 3-3. Én azt mondom, hogy megverjük a nápolyit:D Mondjuk én elfogult vagyok Chelsea drukkerként:D

Az meg szinte biztos, hogy az Arsenal megveri a Milánt... Múlt héten egy laza 5-öst rámolt be a Tottenham-nak, most meg a Liverpoolt verte 2-1-re. De továbbjutni nem fog...

2012. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nah ezért mondom, hogy nem értek a focihoz. :D

Vagy legalább is nem nézem a meccseket. Én inkább a számokat nézem.

Lehet azért gondolod, hogy nyerni fog a Chelsea, mert fan vagy. :)

Te mire tennél most a bl csapatok közül? Az pl Inter vs OM ?

2012. márc. 4. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak egy kis kép izelítőnek, egy hosszútávon (sok év) nyerő sportfogadótól :


[link]

2012. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!