Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet levélben küldött...

Hogyan lehet levélben küldött anyagot átutalással kifizettetni? Esetleg utánvéttel lehet levelet küldeni?

Figyelt kérdés

konkrétan arról lenne szó, hogy megrendeléseket teljesítenék, az ország különböző részébe.Nincs szó nagy csomagról, levél méretű, de nem tudom, hogy a megrendelés ellenértékét hogyan kaphatnám meg ?Hogyan lenne célszerű?

Kérjem számlaszámra?Ezen gondolkoztam, de hogy tudom meg, ki mikor fizetett a számlámra?

Esetleg utánvétes levélben küldjem?Arra meg úgy tudom, nekem is fizetni kell.

Vagy volt, aki átutalást javasolt, de ezt nem tudom, hogyan megy.Légy szíves, segítsetek!


2012. márc. 9. 11:08
 1/1 anonim válasza:

Ha atutalassal kered, akkor aktivalj egy netbankot, igy nyomon tudod kovetni, hogy a megrendelo fizetett-e mar. Csak akkor kuldd el a csomagot, ha a penz mar ott van.

Utanvetnel a postakoltseget at lehet haritani a megrendelore, de ertelemszeruen ezt meg kell elolegezned + ha nem veszi at akkor buktad a feladasi dijat, ami akar ketszerese annak ha normal csomagkent adod fel.

2012. márc. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!