Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-en vásárolok Amerikábó...

Ha ebay-en vásárolok Amerikából Paypallel, hogyan folyik le a vásárlás?

Figyelt kérdés
Leütöm, ír nekem hogy küldjem, hogy megkapta és küldi is? Valaki olyan aki már rendelt Amerikából:)
2012. márc. 9. 20:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Na...kicsit rosszul fogalmaztam:) Tehát ír hogy küldjem a pénzt, utána hogy megkapta a pénzt, és küldi a terméket?
2012. márc. 9. 20:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy elkérte a paypal azonosítómat ő arra küldött egy requestet a vételár összegével én azt a paypalon engedélyeztem, és kifizettem. Ő rögtön megkapta, majd nem sokra rá el is küldte.
2012. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez eléggé gyors és könnyű megoldásnak hangzik:)
2012. márc. 9. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:

A legkonnyebb es legbiztonsagosabb eBayrol vasarolni es Paypal-al fizetni.

Mindig olyantol vasarolj, akinek magas %-a van (pl 100, vagy 98%).

Te leutod, fizetsz. O kuldi.

Ha megsem kapnad meg a cuccot, akkor irsz ebaynek/paypalnak/eladonak, hogy gaz van. Ok majd nyomoznak. Majd kesobb visszakapod a penzed, vagy az elado kuldj egy uj cuccot.


Az eladonak erdeke, hogy te tuttira megkapd, ezert ugy fogja feladni, hogy megkapd. Ha megsem, akkor ez sajnos az eladot terheli. En mar vasaroltam tobb mint 100x, sot mar el is adtam valamit; szoval kerdezz nyugodtan ha van meg ?-ed :)

2012. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amit nézek annál ki van írva hogy még 12 darab:) De ír mielőtt küldeni kéne a pénzt, vagy instant küldjem?
2012. márc. 10. 09:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy felveszed utána a kapcsolatot vele, vagy rögtön kifizeted. Ha először vásárolnál akkor vedd fel a kapcsolatot vele, de az ebayen keresztül már fizetheted is a paypallal.

Ha jól emlékszem leütés után a megvásárolt tételeknél lesz oldalt egy olyan lehetőség, hogy kifizetem paypallal.

2012. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

Értem, és ennél kéne fizetni vámot? Illetve a tag megbízhatónak néz ki? (első vásárlásom lenne)

Vagy meg lehet nézni hogy ő hogy szokta lebonyolítani a vásárlásokat?

2012. márc. 10. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:

"Winning bidders must contact me within three (3) business days after end of auction with payment arrangements."


Vám biztos nincs rá, mert EU-n belülről érkezik. Áfa határát meg nem éri el szerintem.


Leírja, hogy ő nála hogy megy a metódus:


"Winning bidders must contact me within three (3) business days after end of auction with payment arrangements."


A nyertes licitálónak 3 munkanapon belül fel kell vennie vele a kapcsolatot a fizetési feltételekkel kapcsolatban.


Amúgy megbízhatónak tűnik, 18000 tranzakcióval, 100% értékeléssel nem kell jobb.

2012. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jajj látom már, csak nem görgettem le.

Mellesleg: Feladási cím: Land Of Lincoln, Egyesült Államok

Amerikából nem EU-ból:)

2012. márc. 10. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Jah elnézést. Most látom, hogy az a kereső volt :D Honnan? UK.

Ezt az oldalt még nem hazsnáltam, a német és az amerikai ebayt hazsnálom.


Akkor lehet rá vám is, de nem hiszem, hogy foglalkoznak vele. De azt szokták ajánlani, hogy úgy vásárolj, hogy hozzászámolod a vámot áfát és ha úgy is megéri rendeld meg. És max jól jársz, ha nem akad meg a vámon.

2012. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!