Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemi szociális támogatás?...

Egyetemi szociális támogatás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jogosult vagyok rá, előző félévben is kaptam.

Viszont most nem tudtam leadni az egyik testvérem iskolalátogatási igazolását, mivel az egyetem keretein belül fél évig külföldön tanul, a hátrahagyott felhatalmazása meg nem volt jó a Tanulmányi Osztályon, így nem adták ki az igazolást. Végül mostanára már valószínűleg el sikerült intézni, azonban a határidő már lejárt és anélkül adtam le a pályázatot.


Az indoklást tartalmazó levélben leírtam, hogy mi a probléma, de "hiányos" címmel el lett utasítva. Beszéltem a szociális bizottság elnökével és még van lehetőség fellebbezni, de hiánypótlás már nem lehet. Mivel nekik jogilag is igazolni kell a jogosultságot, így nem lehet megoldani, de azért javasolta, hogy írjak egy levelet.


Mindenesetre itt szeretnék valami segítséget kérni, hogy hogyan is lehetne megoldani ezt a helyzetet, mert nagyon kéne a pénz...

Sajnos így ugye nem tudom igazolni, hogy a nővérem egyetemre jár, de akkor hogyan lehetne megoldani?


Köszönöm előre is


2012. márc. 12. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, mit lehet kezdeni a levéllel, de írd meg, nem vesztesz vele semmit. Ha van a nővéred sulijában olyan lehetőség, hogy a nővéred kéri, postázzanak neki iskolalátogatásit, akkor azt kéne esetleg megpróbálni.
2012. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ...


Az iskolalátogatásit úgy néz ki sikerült elintézni, csak már késő, mert nincs hiánypótlásra lehetőség.


Ezért ahogy én látom egyedül ez a levél az egyetlen lehetőség, esetleg "megesik a bizottság szíve rajtam." Csak ezzel is az a baj, hogy hivatalosan ugye ez nem igazolható így jogilag.


Ezért írtam ki, hogy esetleg valaki tud-e valamilyen lehetőséget:S

2012. márc. 12. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

De az sosem árt, ha csatolod mellé.


Jó lenne látni a kiírást, mert sajna néhol eléggé bebiztosítják magukat a pályázatoknál, nálunk is ki van írva, hogy minden határidő, hiány jogvesztő. fellebbezésnek helye nincs. Ha nálatok is hasonló van, akkor valóban csak a jóindulatukra számíthatsz :(

2012. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt a pályázati felhívás:


[link]

2012. márc. 13. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!