Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok MKB Szép kártya...

Tudnátok MKB Szép kártya elfogadó helyet írni nekem?

Figyelt kérdés

A kérdée senkinek sem mond újat, csupán az a gond hová menjek vele..Tudna nekem valaki segíteni akinek már sikerült bizonyos helyeken fizetni vele? Konkrétan arra volnék kíváncsi hogy pontos címmel, és az üzlet megnevezésével együtt leírnátok az elfogadóhely nevét, mondjuk Budapesten. (Azt tudom amit az oldalon írnak, hogy állatkert, vendéglátás, üdülés stb.. csak éppen pont ez a baj, hogy nem egy vendéglátó helyet felhívtam, és közölték hogy felejtsem el, náluk ilyennel nem vásárolok semmit.)


A Guseppe pizzéria nem fogadja el, sem egy helyi Pizzázó.

Egyéb helyet tud valaki ahol meleg étkezésre felhasználható volna?


Nekem a vendéglátás alszámlám-on van pénz, tehát ha jól értelmezem vendéglátóhelyeken fizethetnék vele nem? Ehhez képest egyet sem találtam még.


Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 12. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Bocs, közben rájöttem. Például Burger King.

2012. márc. 12. 17:04
 2/4 anonim válasza:
2012. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2012. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szepkartya válasza:

Itt is lehet keresni:


[link]

2012. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!