Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telenor tartozás! Részletfizet...

Telenor tartozás! Részletfizetés . Hogyan hajtják be? Kinek adják ki?

Figyelt kérdés
Telenornál felmondták a szerződésem és a kötbért is kell fizetnem. Most várom a végszámlát aztán 12 havi részletfizetést kérhetek állítólag, amit meg is szoktak adni. Ki is fogom fizetni mert rettentően nyomaszt ez a dolog, viszont érdekelne hogy velük állapodjak meg inkább várjam meg míg kiadják másnak? csak mert hallottam hogy létezik kamatmentes részletfizetés is (pl: EOs-nál) ill még nagyon régen tartoztam a Vodafone-nak és a behajtó cég azt mondta h fizessem be egy töredékét az adósságnak csak legyen már rendezve. és meg is állapodtunk sokkal kisebb összegben mint az eredeti összeg
2012. márc. 12. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyasztüvédelelm.
2012. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel idén törvényváltozások következtében sokkal több eszköz áll a behajtók rendelkezésére (így ilyet már tuti nem mondanak, hogy fizess be X öszeget csak legyünk már túl rajta), így én azt mondanám fizess a telenornak.
2012. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp a telenorral egyezz meg,mert a behajtó cégek olyan pénzekért dolgoznak,hogy simán a dupláját fogják rajtad követelni. Ha meg kérhetsz részletfizetést 1 évre,szerintem nem is érdemes ezzel sz@rakodni!
2012. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. márc. 14. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!