Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek elégtételt az...

Hogyan vegyek elégtételt az ex-barátnőmtől, aki 2 évig élősködött rajtam a pénz miatt, megcsalt és tartozik nagyon sok pénzzel?

Figyelt kérdés
Megbocsájtó ember vagyok, nem szeretem a bosszút... De már elég, nagyon sokat eltűrtem! Ez a nő kihasznált, az utolsó filléremig képes volt lefosztani, most szinte nem maradt semmim. Nem érdekel már amivel tartozik, úgyse tudom visszaszerezni de valamit tennék ami legális kereteken belül van de neki mégse kimondottan jó!
2012. márc. 5. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is ugyanilyen helyzetben voltam, és erősen filóztam, hogy durván behajtom rajta a tartozását, de aztán úgy éreztem, jobb nekem, ha nem bosszantom magam ezen, inkább tapasztalatnak fogtam fel. Tanultam belőle, még ha sokba is került. Szerintem te is előre nézz, ne filózz a múlton. Váláskor is mindig ezt javasolják. Nevess rajta, hogy ilyen parasztként fogja leélni az egész életét, legyints és lépj tovább. Én pl már nem is filózom ezen. :)
2012. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó tanács amit az első írt.de ha valaki dühős és mégis akar valamit tenni,akkor nem marad más mint a rendszeres,nyilvános megalázása.PL: facebookon rendszeresen leírhatod,hogy milyen ember is ő.vagy az összes olyan oldalon ahol ő is és a közös barátok is fenn vannak.

A gond ezzel az,hogy lehet,hogy sokan téged fognak szánalmasnak tartani,és senki nem fog neked hinni.

Vagy megteheted,hogy bepereled,és visszaköveteled amit elvett.De ezzel az a gond,hogy bizonyítani kéne,és a saját butaságodat,hogy önszántadból,mert szeretted,bíztál benne,nem tudod visszakövetelni a részedet.

Így nem sok választás marad.Tanulópénz,és amilyen gyorsan csak tudod,túl teszed magad rajta.

2012. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Írd le a veszteséget és lépj tovább. Én is ezt tettem, bár engem nem egy nő csinált ki. Most már bízok a jövőben. Persze néha még anyázok, mert az emberben benne marad a tüske, de a végén jót nevetünk az egészen. :) (a teljes veszteség olyan 2-3 milliós tétel)
2012. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már túlléptem rajta, mikor egyszercsak újra kért pénzt, nem volt szívem szarban hagyni, segítettem neki, de úgy hogy már nekem is hiányzott rendesen az a pénz és most azzal sumákol. Az erős lenne ha a mostani faszijának küldenék róla meztelen képeket, mai dátummal?
2012. márc. 5. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Pontosítom a trollkodó kedvért...


Engem nem egy nő csinált ki = engem nem nő csinált ki.


Szerintem is éljenek a nők, le a Fidesszel!

2012. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a mostani emberen = akin élősködik
2012. márc. 5. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jó képek, nekem küldhetsz :D
2012. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
inkább valami jó kis igazságos bosszút írjatok!
2012. márc. 5. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:

A bosszú sosem igazságos.


Mellesleg szerintem igen nagy balek vagy. Azt még meg tudom érteni, hogy szeretted a lányt és egyszer jól átb@szott, mint sz@rt a palánkon. De hogy ezután MÉGEGYSZER bedőltél neki az már a te sarad...

2012. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem regeld be valami szexpartner kereső oldalra, bár azzal lehet megütöd a bokád, de ez jutott eszembe..
2012. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!