Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, miután levonták...

Mi történik, miután levonták "a 400 Ft-ot" PayPalon? (Regisztrációnál)

Figyelt kérdés
Mit kell tennem az után, hogy az aktiválás alkalmával levonták azt a bizonyos 400 Ft-ot? Nem teljesen értem az angol szöveget.

2012. márc. 16. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Én is kezdő vagyok,és úgy olvastam hogy a számlatörténetbe ott kell lennie az utalásnak és a közlemény rovatában van az aktiváló kód,valami ilyesmi.
2012. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. =)
2012. márc. 16. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A bankszámlakivonaton, (vagy webes felületen, pl. OTP direkt), keresd a kártyás tranzakcióknál a PayPal levonást, és másold be a megjegyzés rovatban található kódot a paypal oldalára, ahol ezt kéri. (lehet, hogy mégegyszer az Unverified linkre rá kell nyomnod előtte)
2012. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!